OPTA
3.-5.3. 2023

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie

OPTA slaví jubilejní dvacátý ročník!

 

Mezinárodní veletrh oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA 2014 je již za dveřmi. Od pátku 14.února do neděle 16. února se v pavilonu B brněnského výstaviště budete moci seznámit a shlédnout novinky oborů oční optiky, optometrie a oftalmologie. Své produkty bude prezentovat více než šedesát vystavovatelů a zastoupeno bude více než sto padesát značek. Díky brzkému termínu je OPTA tradičně ideálním místem pro představení evropských či světových novinek a premiér. Spolupořadatelem akce je Společenstvo českých optiků a optometristů, partnery jsou Optická únie Slovenska a Česká kontaktologická společnost.

Pro odborné návštěvníky pořadatelé opět připravili celou řadu zajímavých nabídek, které by byla škoda nevyužít. První z nich je OPTA - klubová karta, která měla premiéru na minulém ročníku veletrhu. OPTA klubová karta opravňuje držitele ke vstupu na veletrh zdarma, a to 14. – 16. února od 10:00 do 19:00, v neděli 16. února pak od 10:00 do 15:00.Výhodou držitelů OPTA klubových karet je wifi zdarma po dobu jedné hodiny. Její držitelé se také nemusí registrovat na webu veletrhu.

Nejste-li držtiteli těchto karet, tak máte možnost přijít také zdarma – pomocí registrace pro návštěvníky, která Vám – po vyplnění registračního formuláře – umožní vstup na veletrh zdarma. Po vytištění potvrzovacího dokumentu s čárovým kódem můžete na veletrh přijít kterýkoli den a projít rovnou turnikety.. Samozřejmě existuje také možnost zakoupení vstupenky na místě bez registrace, její cena je 300 Kč.

Další osvědčená novinka, která je bonusem nejen pro návštěvníky, ale také vystavovatele, se týká katalogu vystavovatelů. Pořadatelé se rozhodli zvýšit jejich náklad tak, aby každý návštěvník obdržel katalog již při vstupu do pavilonu B, a to zcela zdarma!

Datum: 23.1.2014 18:23:00