PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

PPM NOVĚ V AREÁLU VÝSTAVIŠTĚ V BRNĚ V TERMÍNU 22.-24.4.2022


Covidové stop kompletně připravené PPM 2020 zklamalo všechny autory, prodejce a  tisíce návštěvníků. Každá taková situace, která ze dne na den ukončí úspěšnou 15 letou tradici, zprvu šokuje, ale  může být i novým impulsem začít znovu, trochu jinak a donutí organizátora přemýšlet o kreativním řešení. A tím je přenesení PPM do veletržního areálu s profesionálním zázemím: Výstaviště Brno.

Věříme, že posun do města, které se prezentuje sloganem Brno kreativní, je tím nejlepším restartem PPM  po covidové přestávce. Přesun jistě uvítají tisíce návštěvníků z Moravy, Slovenska, Rakouska, Maďarska, Polska a dalších zemí, kterým se výstava přiblíží, a posílí tak své unikátní postavení v rámci této části Evropy. Pro německé návštěvníky zůstává v dobrém dosahu a pro ty ze vzdálenějších zemí jde jen o let na jiné letiště. PPM Brno naváže na rok 2020 a umožní všem autorům předvést připravené quilty veřejnosti, nechceme, aby  náročná tvůrčí práce zapadla. Soutěžní kategorie VODA a KALEIDOSKOP i materiálová výzva EVOLON zůstávají, je  pouze  nutné se znovu přihlásit. Obnovujeme  i většinu plánovaných galerií. 

Věříme, že PPM Brno podpoříte a  spolu s námi začnete budovat novou tradici v profesionálním veletržním areálu, který umožní i digitální aplikace a  on-line verze, po kterých tolik z vás volalo v době vrcholící pandemie. A neskromně lze doufat, že nový areál umožní v následujících letech i doplnění dalších kreativních hobby technik.

V nejbližší době můžete očekávat detailnější informace k organizování akce a přihlášení na 14. ročník PPM v Brně.

 

Datum: 22.12.2021 18:47:00