PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

Praktické informace k návštěvě PPM QUILT SHOW BRNO


14. ročník mezinárodní textilní výstavy se uskuteční v komfortním prostředí pavilonu E, který je díky své poloze u 4. brány brněnského výstaviště výhodný z hlediska logistiky jak pro prodejce, autory, tak i pro návštěvníky akce.
Zaparkovat je možné přímo naproti pavilonu E v parkovacím domě ExpoParking nebo na přilehlých parkovacích plochách. Pokud přijedete hromadnou dopravou, využijte autobusové linky číslo 44 nebo 84 a vystupte na zastávce Velodrom. Případně můžete využít tramvajovou linku číslo 1 či trolejbusové linky číslo 25 a 26 a vystoupit na zastávce Výstaviště - hlavní vstup. V těsné blízkosti se nachází také hotely, ve kterých jsme pro účastníky výstavy zajistili za zvýhodněné ceny ubytování. Konkrétní požadavek na ubytování zasílejte prostřednictvím vyplněného objednávkového formuláře. Jedině tímto způsobem si zajistíte uvedené ceny.

VIP hosté výstavy PPM Brno, tj. zvané galerie, autoři a kluby, budou ubytovaní v hotelu Quality Hotels, který se nachází cca 1 minutu od vstupu na výstavu – hned vedle pavilonu E.

Další informace budeme průběžně zveřejňovat na FB stránkách výstavy nebo na našem webu www.bvv.cz/ppmbrno.

Datum: 28.1.2022 10:14:00