PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

S PPM QUILT SHOW BRNO se na výstavišti konají i další akce. Navštivte je!


Brněnské výstaviště je tento víkend plné zajímavých akcí. Díky vstupence na PPM QUILT SHOW BRNO máte vstup na jednu z nich zdarma!

Stavební veletrh

pavilon V, od čtvrtka 21. dubna do soboty 23. dubna


Pokud potřebujete poradit se stavbou, rekonstrukcí nebo zařizujete interiér, zajděte do pavilonu V na Stavební veletrh Brno, veletrh Dřevo a stavby Brno a veletrh nábytku MOBITEX. Před vstupem do pavilonu na pokladně předložte vstupenku na PPM Brno máte zajištěn vstup zdarma. Otevřeno je denně od 9 do 18 hodin, v neděli pak do 17 hodin.

BEAUTY FORUM

pavilon G1, v sobotu 23. a v neděli 24. dubna


Velmi známý kosmetický a kadeřnický veletrh se bude poprvé v Brně na výstavišti. Sice jej naše společnost neorganizuje, přesto vám doporučujeme jeho návštěvu. Můžete se nejen seznámit s nejnovějšími produkty ze světa pečující, dekorativní i tělové kosmetiky, ale i z oblasti péče o vlasy – všechny produkty si můžete na místě zakoupit. Nejlepší značky, řada seminářů a workshopů, setkání s beauty influencery a mistrovské soutěže v make-upu a v účesové tvorbě. Jednodenní vstupné je 150,- Kč a je k zakoupení na místě. Otevírací doba v pátek a v sobotu od 10 do 17 hodin.

 

Datum: 21.4.2022 9:26:00