PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

Šicí stroje PATCHWORKPARTY – Nechte BERNINU šít!


PATCHWORKPARTY
– dovoz a prodej šicích strojů BERNINA/BERNETTE v ČR/SR od roku 1995 a výhradní dovozce quiltovacích strojů BERNINA od roku 2015. Nakupujte během PPM Brno s výraznými slevami! Stánek 041, pavilon E.


Jsme rodinná firma působící na trhu šicích strojů od roku 1992, máme za sebou tisíce spokojených zákazníků, kamennou prodejnu, eshop, autorizovaný servis a 99 % sortimentu vždy skladem.

Bernina = všestranné, výkonné, tiché, spolehlivé a úsporné šicí stroje. Díky své preciznosti šití jsou oblíbené nejen u patchworkářek (např. patentovaná laserová quiltovací patka), ale i u oděvních tvůrců. S příslušenstvím můžete téměř každý šicí stroj proměnit ve výkonný vyšívací nebo aretační model, můžete plisovat, vyřezávat rifloviny nebo prošívat s pravítky.

Longarm Bernina s volným ramenem až do 61 cm na stole nebo rámu vynikají robustností, snadným použitím, pevností a elegancí. Unikátní laserové patky zajišťují perfektní 1–25 mm stehy, rychlost šití až 2200 stehů/min, 4 pracovní režimy, quiltování s pravítky a krajkami, dvojitá jehla, mikroquiltovací úchyty, směrové blokátory. Potěší kolečka na rámu, hydraulický zdvih nebo robotické šití s plnou automatizací.

Bernina a Bernette nabízí také široký výběr overlocků a coverlocků všech cenových úrovní.  Zajímavosti: navlékání nitě vzduchovým chapačem, výuka pomocí videa přímo na plnobarevném dotykovém displeji stroje, naklápěcí patky, navlékač jehly, MTC (mikroovládání nitě), velké volné rameno, kolenní páka, krokový programovatelný pedál atd.

Na našem stánku si můžete stroje vyzkoušet a zakoupit s neopakovatelnými slevami. S výběrem vám nejlépe poradí: Monika Kolejová (quiltování na rámu), Jana Malaníková (quiltování na stole) nebo Anka Zimová (longarm, šití, vyšívání a overlocková technika).

Jste srdečně zváni!

www.patchworkparty.sk | www.bernina.cz | www.bernina.sk | www.longarm.cz | www.longarm.sk

 

Datum: 6.4.2023 15:48:00