PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

Brother - Šicí technika Brother – japonská kvalita


Rádi bychom Vás opět pozvali na stánek Šicí technika Brother – NEJ šicí stroje, který najdete na stejném místě, jako loni, a kde i letos uvidíte opět spoustu novinek, inspirace a nápadů!


Šicí stroje Brother vynikají jednoduchou a příjemnou obsluhou a tichým chodem, díky kterým již několikrát vyhrály D-test. Na výstavě uvidíte kompletní řadu šicích strojů Brother. Tyto bytelné stroje s úspornými, ale silnými motory jsou neskutečně příjemné na obsluhu a předurčené pro šití jak patchworku, tak oděvů.

Řada A přichází s patentovaným plně komfortním navlékáčkem nitě, který jste dřív mohli mít pouze u dražších strojů.

Vyšší řady strojů Brother F-serie a NV-serie jistě znáte již z minulých let, stroje jsou léty prověřené a skvěle se na nich šije.

Samozřejmě vám představíme i overlocky a coverlocky Brother a Merrylock, řezací plotry ScanNCut a spoustu vychytávek – na stánku budeme quiltovat s pravítky, šít i vyšívat.

Novinky


Hlavní novinkou pro letošní rok je vzduchem navlékaný overlock Brother Airflow 3000 a spoustu nových vyšívacích i kombinovaných strojů Brother s českými fonty písma a WI-fi připojením, které přináší možnost využívat mobilní aplikaci Artspira a tvořit kdykoliv a kdekoliv. Všechno vám ukážeme v praxi a můžete si vyzkoušet šití, vyšívání i vyřezávání na plotrech.

Přijďte se podívat na živé workshopy na našem stánku!


Na setkání s Vámi se těší tým firmy Šicí technika Brother s.r.o., Prostějov

web: www.brother-czech.cz
eshop: https://eshop.brother-czech.cz/
email: info@brother-czech.cz
tel. 582 333 211

 

Datum: 9.2.2023 13:56:00