PPM QUILT SHOW BRNO
21.-23.4. 2023

15. mezinárodní textilní výstava

Snový světJsme rodinný e-shop a staráme se o maloobchod a velkoobchod s lněnými látkami, konopnou metráží a přízí. Stále rozšiřujeme galanterii v podobě lněných a bavlněných nití, přírodními knoflíky, českými lněnými a bavlněnými krajkami.

Je to již několik let, co jsme objevili kouzlo lnu a dalších přírodních materiálů. Začali jsme postupně dovážet lněné látky a z nich šít originální výrobky, které u nás na trhu chyběly. Mezi našimi zákazníky začal být zájem i o samotné látky a doplňkový materiál. Z malého obchodu se stala rodinná firma. Naše portfolio výrobků má ucelenou koncepci pro milovníky pohodlí a materiálů bez umělých příměsí.

Naši dodavatelé pocházejí z Evropy, stejně tak je velká část sortimentu z české výroby.

Spolupracujeme s českými tradičními výrobci, kteří pro nás na zakázku tkají plátna, paličkují krajky a vyrábějí knoflíky z přírodních materiálů.

V poslední době jsou velmi oblíbené lněné záclony a závěsy, které šijeme podle přání našich zákazníků. Protože do interiéru přírodní materiály patří, a postupně se opět dostávají do popředí. Závěsy a záclony jsou duchem pokoje a zútulňují jej. Stejně tak vytvářejí příjemné prostředí, jemné a přirozené světlo.

Manžel se stará o to, aby fungoval e-shop a vyřizuje vaše objednávky. Já zajišťuji šití a vymýšlím nové produkty. Spolu vyrazíme s naší nabídkou na PPM 2023 do Brna. Budeme mít připraven výběr ze lnů, bavlněných látek, galanterie a různé odstřižky z naší výroby.

Rádi Vás proto přivítáme v dubnu na PPM Brno na našem stánku, anebo na našem e-shopu:

www.snovysvet.cz

 

Datum: 6.1.2023 10:27:00