SALIMATECH
-> 2023

Veletrh pro potravinářství a gastromii

Bulharsko známé i neznámé

Zmínka o Bulharsku před českým národem vyvolává asociaci spojenou se zemí jako turistickou destinací nabízející moře, slunce a krásné pláže. Bulharsko ale není jen toto: Bulharsko je také tradičním výrobcem vína.

Bulharsko známé i neznámé

Zemědělská skupina produkující kvalitní tuzemské potraviny

Skupina AGROMĚŘÍN je tvořena mateřskou společností AGRO – Měřín, a.s. založenou v roce 1993, jejími dceřinými společnostmi a ostatními majetkově propojenými osobami. Skupina zaujímá s konsolidovaným obratem 3 mld. Kč významnou pozici v zemědělství a potravinářství České republiky a je postavena na českém kapitálu.

Zemědělská skupina produkující kvalitní tuzemské potraviny

DALIX

Společnost DALIX, s.r.o., certifikovaný distributor, nabízí profi autochladničky, automrazničky, minibary, ochlazovače mléka pro kávovary, transportní velkoobjemové chladicí/mrazicí boxy a kontejnery, pasivní chladicí boxy, transportní boxy s řízenou a sledovanou teplotou a ochlazovače lahví.

DALIX

Grilování CZ

Grilování CZ s.r.o. je firma s více než 10-ti letými zkušenosti zejména v oboru grilování, uzení a vůbec vařením venku. Zabývá se maloobchodním prodejem grilů a udíren renomovaných značek, tak i 4 roky prodejem německých lednic na zrání masa a uzeniny Dry-Ager a vakuovaček La-Va od stejného výrobce.

Grilování CZ

MARK industries s.r.o.

Nabízíme kompletní portfolio značících technologií pro potřeby potravinářského, automobilového, farmaceutického a elektrotechnického průmyslu.

MARK industries s.r.o.

TOPOS a.s.

Společnost TOPOS a.s. je jedním z nejvýznamnějších českých výrobců strojního zařízení a technologických celků pro potravinářské provozy. Při svém vývoji a výrobě používá ty nejmodernější projektové nástroje, technologické postupy a poznatky, zároveň však staví i na svých bohatých zkušenostech a dlouholeté tradici od roku 1950.

TOPOS a.s.

Záštitu nad mezinárodními potravinářskými veletrhy převzal Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

Záštitu nad mezinárodními veletrhy SALIMA, SALIMA TECHNOLOGY, VINEX, MBK, G+H a EmbaxPrint, které se na brněnském výstavišti budou konat ve dnech 20. – 23. dubna 2020, převzal Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR.

Záštitu nad mezinárodními potravinářskými veletrhy převzal Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

Gastronabytek24.cz

Obchodní portál www.Gastronabytek24.cz společně s tradičním výrobcem sedacího nábytku a stolů nejen pro restaurace, společností Bukotec s.r.o., představí na výstavě účelově vyvinutý systém čalouněných lavic určených zejména pro malé provozovny jako jsou malá pekařství, cukrárny, vinotéky, benzínové stanice nebo provozy typu fast food (Kebab house, bistra rychlého občerstvení, jídelny).

Gastronabytek24.cz

SALIMA 2020 v netradičním termínu, ale s tradičně bohatou nabídkou

Brněnské výstaviště bude od 20. do 23. dubna hostit největší tuzemský svátek potravinářství a navazujících oborů. Premiéry nových produktů, nejmodernější technologie pro zpracování i balení, diskuse českých a zahraničních odborníků i zpětná vazba široké veřejnosti – to všechno se odehraje na již 32. ročníku Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA. Kdo chce nové trendy vidět, zažít a třeba i ochutnat, neměl by si nechat ujít příležitost, která se opakuje jen jednou za dva roky.

SALIMA 2020 v netradičním termínu, ale s tradičně bohatou nabídkou

Stäubli

Společnost Stäubli je mezinárodní technologickou firmou. Česká pobočka zastupuje dvě divize, a to robotickou a konektorovou. Historie firmy se začala psát již koncem 19. století ve Švýcarsku a stále si uchovává rodinný styl, který ji vtiskla a udržuje rodina Stäubli. Švýcarská stopa je také poznat v důrazu na kvalitu a preciznost, které jsou jim tak vlastní, a staly se rozpoznávacím znamením všech našich produktů.

Stäubli

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39