SALIMATECH
7.-9.2. 2023

Veletrh pro potravinářství a gastronomii

Vystavovatelé slyší na veletržní slevy!

 

Potravinářské veletrhy SALIMA, MBK a INTECO, stejně jako souběžně se konající EMBAX a PRINTexpo jsou sice ještě daleko, ale již nyní se přihlašují vystavovatelé, aby využili 25% slevy ze základní ceny výstavní plochy.

Tato nabídka je časově omezena a její termín vyprší 15. září 2013! Této nabídky pořadatelů – Veletrhy Brno, a.s.- využilo již několik desítek vystavovatelů, u veletrhu SALIMA můžeme jmenovat např. německou společnost ELOMA nabízející pece a konvektomaty, dále česká společnost FRIMAK s potravinářskými stroji nebo Bohemik a.s., která představí sušené zmrzlinové směsi nové generace. Na „pekařském“ veletrhu MBK se již registrovaly firmy jako Moravské potravinářské strojírny, FRISCHMAN Vyškov s cukrářskými výrobky nebo CS GOSTO Trading s potřebami pro pekaře a cukráře. Na veletrhu pro hotelnictví a restaurace INTECO představí novinky chladících a mrazících zařízení firma UNIS COOL, nábytek a zařízení prodejen zase společnosti UNITA Pavel Tacl nebo německá GO IN. Na veletrhu EMBAX představí svoje novinky polský SCHUR FLEXIBILE POLAN – obalové materiály, italský SARTI SUPPLIES – balící stroje i VELTEKO CZ s plnícími a sáčkovacími stroji.

Veletrhy SALIMA, MBK, INTECO, EMBAX a PRINTexpo se budou konat po čtyři dny od 25. do 28. února 2014 v pavilonech A, B a V na brněnském výstavišti. Poprvé, po několikaleté přestávce, budou veletrhy zpřístupněny i široké veřejnosti, ne pouze odborným návštěvníkům!

Datum: 30.8.2013 14:59:00