Stainless
10.-11.5. 2023

Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí

V květnu 2023 se koná další ročník veletrhu Stainless

Ve dnech 10. a 11. května 2023 (středa–čtvrtek) se na výstavišti v Brně uskuteční již 11. mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí Stainless. Jedná se o ideální prezentační a komunikační platformu pro výrobce, subdodavatele, obchodníky i zpracovatele působící v tomto úzce specializovaném odvětví.

V květnu 2023 se koná další ročník veletrhu Stainless

Stainless 2021: Ideální místo pro obchodní jednání

Město Brno se každé dva roky stává centrem světového obchodu s korozivzdornou ocelí. Již 11. mezinárodní veletrh Stainless se zde uskuteční od 15. do 16. září 2021 a opět půjde o ideální prezentační a komunikační platformou pro výrobce, subdodavatele, obchodníky i zpracovatele působící v tomto úzce specializovaném odvětví. Po období neosobních jednání prostřednictvím online nástrojů tedy veletrh opět umožní setkání tváří v tvář.

Stainless 2021: Ideální místo pro obchodní jednání

Stainless 2021 se přesouvá do září

Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí Stainless se v letošním roce uskuteční v termínu 15.–16. září 2021 (středa–čtvrtek) v průběhu konání Mezinárodního strojírenského veletrhu. O přesunu z květnového termínu rozhodlo vedení společnosti Veletrhy Brno po dohodě s vydavatelství Verlag Focus Rostfrei.

Stainless 2021 se přesouvá do září

Veletrh STAINLESS 2019 s rekordní zahraniční účastí

Dva dny byl pavilon V brněnského výstaviště centrem světa obchodu s nerez ocelí. „STAINLESS opět potvrdil pozici veletrhu s největší mezinárodní účastí v portfoliu a.s. Veletrhy Brno,“ uvedl na adresu desátého ročníku Jiří Kuliš, generální ředitel společnosti. Veletrh přivítal vybranou klientelu úzce specializovaného businessu. 124 vystavovatelů z 24 zemí jednalo se zákazníky, kteří se do Brna sjeli z desítek zemí Evropy a Asie.

Veletrh STAINLESS 2019 s rekordní zahraniční účastí

Podívejte se na video z prvního dne

Pokud se ještě rozhodujete, jestli do Brna na veletrh Stainless přijedete, anebo ne, tak snad vám video pomůže. Jen pro připomenutí, čekají na vás expozice 124 vystavovatelů z 24 zemí a nálada je zde skvělá.

Podívejte se na video z prvního dne

První den veletrhu Stainless končí. Přečtete si první ohlasy vystavovatelů

Veletrh Stainless byl ve středu plný obchodních jednání. Za vystavovateli dorazilo spoustu stálých i nových zákazníků. Přečtěte si, jak se v pavilonu V některým firmám líbilo.

První den veletrhu Stainless končí. Přečtete si první ohlasy vystavovatelů

Začal veletrh STAINLESS 2019

Dnes a zítra bude na brněnském výstavišti jednat 124 vystavovatelů z 24 zemí se zákazníky, kteří se sjíždějí z desítek zemí Evropy a Asie. Začal desátý Stainless – centrum světového obchodu s korozivzdornou ocelí. Jde o vysoce specializovanou akci, očekává se početné odborné publikum.

Začal veletrh STAINLESS 2019

Ve středu startuje ocelářský veletrh STAINLESS

Každé dva roky se Brno stává centrem světového obchodu s korozivzdornou ocelí. Již 10. mezinárodní veletrh STAINLESS se zde uskuteční od 15. do 16. května a opět přivítá vybranou klientelu úzce specializovaného businessu. 120 vystavovatelů z 24 zemí bude jednat se zákazníky, kteří se do Brna sjíždějí z 24 zemí Evropy a Asie. Veletrh STAINLESS pořádaný ve spolupráci s německým partnerem – nakladatelstvím Focus Rostfrei – je unikátní svou mezinárodností: ze zahraničí přijíždí více než 80 % vystavovatelů a 40 % návštěvníků.

Ve středu startuje ocelářský veletrh STAINLESS

Steel & Metal Trading & Consulting GmbH

Společnost Steel & Metal Trading & Consulting bude na veletrhu Stainless 2019 prezentovat tyto produkty...

Steel & Metal Trading & Consulting GmbH

Damstahl

Damstahl vystaví bezešvé a svařované korozivzdorné trubky, které jsou určeny pro použití například v ocelářství, strojírenství, při stavbě lodí, výstavbě továren nebo v mořských větrných elektrárnách.

Damstahl

BUTTING

Německá společnost BUTTING na veletrhu STAINLESS 2019 nabídne svařované trubky, kterých má běžně skladem kolem pěti tisíc tun různých druhů, jakosti materiálů a kritérií kvality. Servis této firmy zahrnuje výrobu produktů pevných délek, dodatečnou kontrolu kvality, speciální zkosení či individuální značení. Velkým přínosem pro zákazníky je individuální balení, které především ušetří náklady.

BUTTING