Stainless
10.-11.5. 2023

Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí

Navštivte veletrh STAINLESS v Brně!

<h2>Navštivte veletrh  STAINLESS v Brně! </h2>

Termín konání veletrhu Stainless – největší přehlídky průmyslu korozivzdorných ocelí ve střední Evropě – je již za dveřmi. 5. – 6. května se na brněnském výstavišti představí 140 vystavujících firem z dvaceti tří zemí. Jde o vysoce odbornou, specializovanou akci, která se soustřeďuje na ušlechtilé oceli. Očekává se početné odborné publikum z celého regionu střední a východní Evropy.

 

Termín konání veletrhu Stainless – největší přehlídky průmyslu korozivzdorných ocelí ve střední Evropě – je již za dveřmi. 5. – 6. května se na brněnském výstavišti představí 140 vystavujících firem z dvaceti tří zemí. Jde o vysoce odbornou, specializovanou akci, která se soustřeďuje na ušlechtilé oceli. Očekává se početné odborné publikum z celého regionu střední a východní Evropy.

Do Brna přijedou vystavovatelé z 23 zemí, 77 % ze zahraničí

Účast potvrdilo 140 vystavovatelů, mezi nimi například APERAM, ThyssenKrupp Materials, Outokompu, Stappert, Italinox, Marcegaglia, Schmolz + Bickenbach a další. Rozsah výstavní plochy je ve srovnání s rokem 2013 o patnáct procent vyšší, takže se Stainless přesunul do většího pavilonu V. Kromě tradičních vystavovatelů z Německa, České republiky, Itálie či Polska jsou mezi nimi také nové firmy z Indie, Číny, Turecka a Španělska. Nejvíce zahraničních vystavovatelů přijede z Německa – 36 firem.  Itálie – 19 firem, Indie - 11 firem a Polska – 10 firem. Českou republiku zastupuje 32 vystavovatelů.

Nenechte si ujít novinky v expozicích vystavovatelů!

Na veletrhu bude nejvíce firem z oboru Korozivzdorné oceli, více jak 28% vystavovatelů bude prezentovat Hutní výrobky z korozivzdorných ocelí a zastoupeny budou také společnosti s Výrobky z korozivzdorných ocelí. Spektrum použití těchto produktů je pak velmi široké, zabírá prakticky všechny oblasti průmyslu - od stavebnictví, přes automobilový průmysl, až po zdravotnictví, sanitu, design či dekorace. Výběr z novinek vystavovatelů naleznete ZDE

Plánujete návštěvu veletrhu?  Registrujte se on-line a ušetřete čas i peníze!

Na webových stránkách projektu je spuštěna registrace návštěvníků, kde je možné získat vstupenku za 200 Kč. Na místě bude k dispozici za 260 Kč.

 Nechybí ani doprovodný program – jeho téma naleznete ZDE

 

Provozní doba veletrhu je po oba dny od 9:00 do 18:00. Cena katalogu STAINLESS 2015 je 100 Kč.