Stainless
10.-11.5. 2023

Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí

Stainless 2021 se přesouvá do září

<h2>Stainless 2021 se přesouvá do září</h2>

Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí Stainless se v letošním roce uskuteční v termínu 15.–16. září 2021 (středa–čtvrtek) v průběhu konání Mezinárodního strojírenského veletrhu. O přesunu z květnového termínu rozhodlo vedení společnosti Veletrhy Brno po dohodě s vydavatelství Verlag Focus Rostfrei.

 

Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí Stainless se v letošním roce uskuteční v termínu 15.–16. září 2021 (středa–čtvrtek) v průběhu konání Mezinárodního strojírenského veletrhu. O přesunu z květnového termínu rozhodlo vedení společnosti Veletrhy Brno po dohodě s vydavatelství Verlag Focus Rostfrei.

Věříme, že ve druhé polovině roku 2021 bude obnoveno přeshraniční a globální cestování tak, aby byla umožněna standardní mezinárodní účast vystavovatelů a návštěvníků jako doposud,“ sdělil Michalis Busios, ředitel veletrhu Stainless.

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě a je plánován ve dnech 13.–17. 9. 2021 (pondělí–pátek). „Jsme přesvědčeni, že z tohoto termínového spojení budou profitovat jak vystavovatelé, tak návštěvníci obou akcí. Pro akci Stainless bude rezervována samostatná hala,“ doplnil Busios.