21. – 22. srpna 2021 Pavilon P

dvoudenní módní událost pro obchodníky s módou i širokou veřejnost

sobota – neděle
9 - 18 hodin

módní přehlídky návrhářů a módních značek

 

Akce FASHION2DAYS se letos uskuteční již po druhé!

Loňský pilotní ročník představil během dvou dnů - soboty a neděle - desítky módních přehlídek s kolekcemi známých českých a slovenských módních tvůrců, módních značek a vystavovatelů. Celá akce se uskutečnila jako speciální projekt veletrhů STYL a KABO a byla situována do části haly P. Tak tomu bude i letos. Prostor bude navíc doplněn stánky návrhářů s aktuálními kolekcemi, které bude možné na místě objednat či zakoupit. FASHION2DAYS, jehož organizátorem jsou Veletrhy Brno, bude přístupný jak B2B návštěvníkům STYL a KABO na základě Klubové karty, tak i laické veřejnosti za symbolické vstupné. Cílem projektu je podpora módního byznysu, po delší době výraznější zviditelnění módních návrhářů a značek široké veřejnosti.


Jste návrhář a chcete se zúčastnit?

Zde se dočtete více informací o možnostech účasti a cenách za Vaši prezentaci:

  • Jsi vystavovatel veletrhů Styl a Kabo a chceš se zúčastnit akce F2D?

  • Nejsi vystavovatel veletrhů Styl a Kabo, ale i přesto se chceš zúčastnit akce F2D?

Kontaktujte manažerku akce F2D:


Lucie Umlášková

Tel.: +420 541 152 546

Mobil: +420 724 819 009

E-mail: lumlaskova@bvv.cz

 


OHLASY účastníků prvního ročníku akce:

 

Luděk Kellner

návrhář a hair stylista přehlídek Fashion2days

 

Jsem rád, že se akce uskutečnila. Módu je třeba předvádět naživo. Na STYL a KABO jsem už jedenáctým rokem, takže by mě mrzelo, kdyby nic nebylo.


Pavel Jevula

návrhář

 

Fashion2days je zajímavý koncept. Považuji to za nultý ročník, na kterém se vychytávají různé mouchy a problémy. I když nemůžu říct, že by vše bylo stoprocentně super, jsem moc rád, že se Veletrhy Brno rozhodly tuto akci uspořádat.


Petr Kalouda

návrhář

 

Platforma jako Fashion2days v Brně chyběla. Je tady sice spousta projektů pro mladé návrháře, ale nic, kde by se potkávali lidé, kteří fungují delší dobu. Líbí se mi i spojení s Obchodními dny STYL a KABO.


Aleš Šeliga

návrhář značky alešbáry

 

Pamatuji si, že na veletrzích byla velká sekce pro designéry. Ti ale vytvářeli kolekce určené pouze pro mola. Na Fashion2days dostali prostor i designéři, kteří mohli předvést modely, které prodávají ve svých showroomech. Myslím si, že kdyby se tato sekce rozšířila, je to velké obohacení jak pro návrháře, tak pro celou akci.


Závěrečná zpráva srpen 2020

 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER

 

 

 


HLAVNÍ PARTNER

 

 

PARTNEŘI

 

 

 
PRODUKCE MÓDNÍCH PŘEHLÍDEK

 

 

 

 HAIR AND MAKEUP SUPERVISOR