46. veletrhy módy začaly přehlídkou BEACHWEAR SHOW

 

Žádná nuda na plážích, ale různé střihy a pestrobarevné vzory. Takový je příslib výrobců plavek, plážového oblečení a doplňků, kteří se dnes představili na módní přehlídce BEACHWEAR SHOW. V pavilonu P tak odstartovaly 46. veletrhy módy STYL a KABO, které v Brně potrvají do pondělí.

Přehlídku zahájila nová kolekce plavek EFFY a italských plavek AGHE MARE, následovaly převážně dámské kolekce renomovaných firem a značek PLEAS, SCHIESSER, GISELA, ESPRIT, FASHY, IKAB a LISCA. K vidění byly plavky dvoudílné i jednodílné klasických i originálních střihů, často kombinující barevné proužky, květinové i abstraktní vzory, občas ozvláštněné ozdobnými kovovými sponami. Jednobarevné plavky byly letos v menšině, jakoby výrobci svorně vsadili na ženy, které chtějí na pláži nebo u bazénu jednoduše zářit. A zářily i modelky na veletržním mole, mezi nimi i Gabriela Franková.

BEACHWEAR SHOW se každý den střídá s dalšími módními přehlídkami STYL Show (kolekce dámské a pánské módy) a LINGERIE SHOW „Night & Day“ (kolekce spodního, nočního prádla a punčochového zboží), speciální přehlídku má dnes v 17 hodin LISCA k 60. výročí založení značky. Všechny tyto přehlídky jsou zacíleny na odborné návštěvníky veletrhu. Pro širokou veřejnost je otevřena jediná, podvečerní módní přehlídka s názvem LUXURY SUMMER. Začíná v pavilonu P v neděli v 18 hodin a bude na ní předveden výběr z kolekcí předních světových návrhářů, jako Ellie Saab, Donna Karan, VERSACE a další.