ADALI TEKSTİL / JOYMISS – profil společnosti

 

Turecká společnost ADALI TEKSTİL / JOYMISS, která se v textilním průmyslu objevila v roce 1992, udělala nesmazatelný dojem nejen na domácím oděvním trhu, ale setkala se i s vývozním úspěchem do zemí Středního východu i Evropy.

Značka Joymiss, spadající do společnosti ADALI TEKSTİL, svým zákaznicím nabízí, mimo dámskou konfekci, i veškeré doplňky, jako jsou tašky, opasky a bižuterie.

Značka Joymiss dosahuje svých úspěchů na základě hlavních obchodních principů a to jsou: nikdy nedělat ústupky, nabízet jen kvalitní a nádherné oblečení z těch nejkvalitnějších materiálů, stále přinášet nové tvořivé prvky a v neposlední řadě je důležitá obchodní poctivost a vynikající servis.

V roce 2009, otevřela společnost ADALI TEKSTİL v Moskvě první značkový dámský obchod značky JOYMISS a společnost tak uvedla na mezinárodní trh svoji vlastní značku. Výsledky prodeje a zájmu o tuto značku byly působivé a přinesly i finanční úspěch. Stejně tak nadšeně byla přijata celá kolekce této značky, což dokládá i neutuchající zájem o značku JOYMISS i po sedmi letech uvedení na trhu. Kolekce značky Joymiss jsou vyváženy do více než 100 zemí, jako je Rusko, Egypt, Francie, Jižní Afrika, Japonsko, Portugalsko, Kazachstán, Spojené státy americké, Austrálie, apod ...

Nabídku nových kolekcí dámského textilu a ostatních výrobků značky JOYMISS mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout v expozici společnosti ADALI TEKSTİL v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více na: www.joymiss.com

Datum: 16.12.2015 10:01:00