ANYTRA představuje módní pokrývky hlavy i ponča z Francie

 

Společnost ANYTRA z Nového Jičína, která je na českém trhu od roku 1993, nabízí široký sortiment klobouků, čepic, baretů a dalších módních doplňků pro dospělé i děti, pro všechna roční období i různé příležitosti. Šíři své nabídky potvrzuje i na letošním veletrhu STYL, kdy v pavilonu P drží krok s aktuálními módními trendy.


„Evergreenem jsou hladké barety, kterých máme velikou barevnou škálu. Stále populární jsou zimní čepice z vlny a bavlny s módními aplikacemi, jako jsou třpytky, hmyzí motivy, flitry, kožešinky, kožešinové bambule či lístečky,“ ukazuje na stánku Adolf Nytra. Z letní dámské kolekce vybírá romantické letní klobouky v přírodních barvách, které se dají dobře tvarovat a pohodlně složit i do tašky. 

Na stánku se dostáváme také k jednomu citlivému tématu – pokrývkám hlavy pro ženy, které se potýkají s vážnou nemocí a ztrátou vlasů po chemoterapii. „Před dvěma lety jsme vytvořili zajímavé kolekce čepic a turbanů z příjemného materiálu, určené právě pro ně. I ženy se zdravotním handicapem si zaslouží být krásné a chodit do společnosti, ne pro každou příležitost jsou vhodné šátky. Snažíme se napomoci tomu, aby se ženy cítily lépe a mohly nosit slušivé pokrývky hlavy v létě i v zimě,“ říká Adolf Nytra.

Podle jeho slov ovlivňuje prodej pokrývek hlavy nejen módnost, ale také aktuální počasí. „Z tohoto pohledu je pro nás letošní sezóna příznivá. Když je pořádná zima, lidé mají větší potřebu nakupovat. Ale my se už nyní připravujeme na příští zimu, musíme myslet rok dopředu.“

V letošní nabídce společnosti nechybí ani ponča, která se opět vracejí do módy. „Máme tu vzorky výrobků, které jsme nedávno dovezli z Paříže, takže se opravdu jedná o žhavé novinky. Jsou z velmi kvalitních materiálů, ty levnější z akrylu, ty dražší z vlny, některá zdobená kožešinou. Ponča jsou vhodná nejen na zimu, ale i pro chladnější letní večery, kdy mohou udělat větší parádu než svetr nebo kabát. Vidíte, že tu máme krásné vzory, některé i třpytivé s lurexem, takže taková ponča si je možné bez obav vzít i na ples nebo na jinou společenskou událost,“ dodává Adolf Nytra.