Asylum – pro ženu mnoha tváří!

Kolekce jaro/léto 2014 s vámi drží krok, ať jste kdekoliv

Značka Asylum posiluje svoji pozici na trhu! Spojili jsme se s nejlepšími fotografy a modelkami, které fotí pro Vogue, abychom vytvořili reklamní kampaň pro naprosto nový koncept dámské kolekce Asylum.

Nenechte si ujít exkluzivní představení značky a nových modelů – zavítejte k našemu stánku na veletrh KABO ve dnech 18. až 20. srpna na brněnské výstaviště!

Značka Asylum přichází pro sezónu 2014 s novou kolekcí, která je stvořená pro ženy a svým novým designem a zejména produktovou řadou Fashion oslovuje i mladou generaci!  Produktové řady Comfort, Elegant, Fashion a Street nabízí obuv pro všechno, co žena dělá ráda. 

Nová kolekce Asylum v rytmu elegance a fashion!

Řada Comfort přináší obuv pro každý den
Ráda lenošíte a užíváte si života? Mokasíny i slušivé boty na klínku září všemi barvami a jsou neuvěřitelně pohodlné. Ať už vyrážíte na procházku do přírody nebo pobíháte po městě, na řadu Comfort se můžete spolehnout!

Řada Elegant nejen do kanceláře
Dokonalé zpracování, oblíbené tvary  a nadčasové provedení. To vše najdete v řadě Elegant, které představuje ideální propojení kvalitních materiálů a elegance. V centru dění se opět usídlily lakované lodičky na širokém pohodlném podpatku, které vytvarují lýtka i protáhnou vaše nohy až do nebes. Elegantní lodičky budou vaším společníkem po celý rok!

S řadou Fashion do víru velkoměsta!
Nákupy, na drink s kamarádkami, párty až do rána? To chce sexy boty, které upoutají pozornost! Ať už zvolíte podpatky nebo sandálky s blyštivou aplikací, můžete si být jistá, že vás nikdo nepřehlédne. Každý model je unikátní – prim hrají béžové tóny i ověřená klasika v podobě červené a černé. Vneste svěží vítr do svého botníku!

Tenisky z řady Street pro chvíle volna
Tenisky se usídlily v dámském šatníku už dávno, ale ty z řady Street mají prostě navrch. Obuv pro volný čas hraje všemi barvami – stačí si jen vybrat. S řadou Street se budete cítit uvolněně a sexy zároveň!

A nezapomeňte!

Od 18. do 20. srpna 2013 se na setkání s vámi těšíme na veletrhu KABO na brněnském výstavišti! Najdete nás v pavilonu F na stánku 019.

Na setkání s vámi se těší obchodní zástupci a marketingové oddělení společnosti TERM. www.term.cz