Belmatex

 

Firma Belmatex  s.r.o. byla založena v roce 1997. V rodinné firmě jsou pracovníci vysoce motivovaní vytvořit to nejlepší pro své zákazníky.  Díky vysoké kvalitě svých výrobků a vstřícnému zákaznickému servisu se postupně stali jedním z největších výrobců županů v Maďarsku. 

Od roku 2005 bylo portfolio firmy rozšířeno o nabídku ručníků a v současnosti firma zásobuje cca 400 prodejen po celé Evropě.
Filozofie firmy vychází z myšlenky, že domácí móda je stejně důležitá jako to, co oblékáme ven.
Župany Belmaneti jsou nejen pohodlné, ale také stylové a módní. Kolekce obsahuje širokou škálu županů v módních barvách a stylech.

Během procesu tvorby se vybírají vhodné kvalitní materiály, jemné barevné kombinace a vkusné dekorativní prvky, aby byly vytvořeny trendy pohodlné a módní župany.

Na výrobcích firmy je zřejmá vášeň pro vytvoření hodnotných produktů s vysoce kvalitních materiálů.

Vzhledem k tomu, že výrobky – župany i ručníky – přichází do přímého kontaktu s pokožkou, je důležité pro odběratele, že firma má pro své výrobky certifikát Öko-tex. Ten zaručuje, že se jedná o produkty, které jsou šetrné k našemu zdraví, neobsahují škodlivé látky a alergenní látky a respektují Ph pokožky.

Firma nabízí dvě ucelené kolekce ročně. Jaro/léto  a  podzim/zima.  Kolekce zahrnuje modely dámské, pánské a dětské. Některé dámské a pánské modely jsou vyráběny až do velikostí  5XL. Dámské župany jsou vyráběny v šesti délkách a různých variantách – kapuce, šálový límec, apod.

Široký je i výběr materiálů, ze kterých jsou župany vyráběny tak, aby uspokojily všechny potřeby. K dispozici jsou přírodní látky, jako 100% bavlna nebo bambus, ale také syntetické, jako je polyester a také kombinace obou. Novinkou v portfoliu materiálů je Modal.

Jako zdobný prvek jsou často používány kameny Swarowski, krajky nebo satén a všechny tyto prvky tvoří finální elegantní oděv.

Sortiment výrobků Belmanetti  je tak široký, že si v něm každý zákazník najde ten svůj kousek. Pro detailní seznámení s firmou a kolekcí  na jaro/léto 2015 i podzim/zima 2015/16 můžete navštívit stánek firmy v pavilonu  P, stánek č. 116.