Bisse to je nekompromisní kvalita

 

Pánské obleky, saka a košile turecké značky Bisse jsou špičkou na domácím, ale i zahraničních trzích. Společnost si svou pozici udržuje díky nekompromisní kvalitě všech výrobků. Značka Bisse je vedoucí značkou tureckého oděvního průmyslu.

Bisse má 30 vlastních obchodů, 10 frenschisových obchodů a 23 obchodů v zahraničí. Od roku 1976 vyrábí Bisse pánské košile ve vlastních továrnách a exportuje je do celého světa. V roce 2001 byla zahájena výroba pánských obleků, blejzrů, bund a kalhot, které mají svůj osobitý styl a design. Dalším sortimentem značky Bisse jsou ležérní, sportovní, formální oděvy pro muže, ženy i děti. Továrna ve městě zvaném Bayrampa, které se nachází ve východní části Turecka, leží na rozloze 6000 m2. Výrobní kapacita továrny je kolem 2800 kusů košil denně a celková výrobní kapacita je 60.000 jednotek za měsíc. Dodací lhůty jsou do 4 týdnů po celé Evropě.

Nové kolekce oděvů značky Bisse mohou návštěvníci veletrhu STYL a KABO shlédnout v expozici této značky v pavilonu P. více info na:  www.bisse.com