Buďte chic i na pláži

 

Buďte chic i na pláži! To je jasný vzkaz módní přehlídky BEACH WEAR SHOW, která se zaměřuje na kolekce plavek, plážového oblečení a doplňků. Pod tento vzkaz se dnes podepsaly firmy a značky SCHIESSER, IKAB, JOCKEY, GISELA, BUGATTI, ESPRIT a CHEEK BY LISCA.


Přehlídka, kterou mohou návštěvníci veletrhu vidět i v neděli a v pondělí vždy v 11.45 hodin, byla jasným důkazem toho, jak pestrý může být módní svět na pláži. Dvoudílné i jednodílné dámské plavky různých barev, dezénů i střihů či pánské plavky, převážně koupací šortky nebo boxerky, jednobarevné nebo například s motivy moře a přímořské krajiny, nebyly tím jediným, co potěšilo oko návštěvníka. Trendy velí, zejména u dam, sladit s plavkami i další doplňky, jakou jsou například tašky, plážové boty, plážové sukně různých délek, parea či šátky, kdy se na větší ploše mohly v plné parádě ukázat nápadité vzory, jenž mají v případě plavek mnohem méně místa na to, aby mohly vyniknout.

Dobrá zpráva je, že každý si může vybrat ideální plavky na svoji postavu i to, že v případě dámských dvoudílných plavek je dovoleno různě kombinovat spodní i vrchní díl, kdy ten jednobarevný doplňuje díl vzorovaný nebo kdy se doplňují dva zcela rozdílné vzory. Svět plavek je prostě hra, při které nuda nemá místo.

BEACH WEAR SHOW - fotogalerie