CALVI – nová kolekce nočního prádla z kvalitní bavlny

 

Společnost Calvi s.r.o., která se zabývá designem oblečení z bavlněného úpletu již od roku 1991, představí na únorovém veletrhu STYL novou jarní kolekci nočního prádla a vrchního oblečení z kvalitní bavlny.

CALVI každoročně nabízí dvě kolekce, pro jaro-léto a podzim-zima, které zahrnují okolo 150 modelů dámského, pánského a dětského  nočního i vrchního prádla ze 100% bavlny. Výrobky vlastních značek CALVI pro noční prádlo a COONOOR® pro vrchní ošacení jsou designovány v souladu s nejnovějšími módními trendy a barevnostmi. V kolekci naleznou zákazníci výrobky rozmanitých střihů, zdobené různorodými zdobnými prvky a detaily. Novinkou ve výrobním programu je zařazení nových materiálů, jako je 50% bavlna a 50 %viskóza a různobarevná bavlněná tkanina.

V jarní kolekci nočního prádla představí firma CALVI na veletrhu módy STYL  dámská, pánská a dětská pyžama s dlouhými i krátkými rukávy a nohavicemi, noční košile různých střihů a délek a také oblíbená dámská maxitrika, též pro všechny věkové kategorie. Z vrchního ošacení jsou to dámská, pánská a dětská trika s krátkými rukávy, tílka, bermudy, sukně nebo dětské šaty. I v dámské kolekci je nově použit materiál 50% bavlna a 50% viskóza.

Kompletní nabídku nové kolekce pro sezónu jaro-léto 2015 mohou návštěvníci shlédnout a objednat na stánku č. 107 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.calvi.cz