Ceny pro talentové designéry

 

Nadace Jana Pivečky, mezinárodně uznávaného obuvnického experta a mecenáše, již osm let vyhlašuje soutěž mladých designérů obuvi. Jak je již tradicí, slavnostní vyhlášení vítězů tří soutěžních kategorií proběhlo na veletrzích STYL a KABO.
Do 8. ročníku soutěže o Cenu Nadace Jana Pivečky, která je organizována Nadací Jana Pivečky ve spolupráci s Českou obuvnickou a kožedělnou asociací ve Zlíně a společností Veletrhy Brno, se přihlásilo celkem 32 studentů ze tří středních i vysokých odborných škol. Někteří studenti zaslali do soutěže i více návrhů, jejichž úroveň byla obecně velmi vysoká, takže o to více měla práce odborná porota. Nakonec určila nejen vítěze tří věkově ohraničených kategorií, ale také držitele šesti zvláštních ocenění. Odměnou vítězům je diplom a voucher na zájezd do Milána na veletrhy obuvi a koženého zboží MICAM a MIPEL s kapesným v hodnotě 10 tisíc korun.

Úspěšné modely soutěže o Cenu Nadace Jana Pivečky 2014 si návštěvníci veletrhu mohou prohlédnout v pavilonu F  - expozici KABO fórum. Více informací o výsledcích naleznete zde.


Datum: 24.8.2014 12:30:00