Cristina Barros

 

Cristina Barros - sofistikovaná elegance
"z Portugalska"

Se zaměřením na ženský segment se značka vyznačují extrémními způsoby používání materiálů a výrobních postupů „Made in Portugal“. Navíc vás osloví designem kousků, které upřednostňují ženu, jež ráda žije módou bez ohledu na své různé životní fáze.

Kvalita, dokonalost a smysl pro detail. Takto za deset let dosáhla Cristina Barros prostřednictvím globální distribuce více než 700 obchodů s více značkami po celém světě.

Díky vývoji značek a pečlivé pozornosti při výběru materiálů se Cristina Barros stala značkou, která hájí hnutí slow fashion a vytváří nadčasové kousky, podporuje udržování současného a trvalého stylu. Nezapomněla ani na práva zvířat - používání zvířecích srstí a peří při výrobě je zcela zakázáno.

Kvalita, umění know-how a zkušenosti v haute couture: tyto hodnoty stojí za celou kolekcí Cristina Barros, za luxusním stylem, který se stal novým standardem ve světě módy. Od výzkumu po studiu materiálů a textilií až po vytváření pečlivě podrobných prototypů probíhajících všemi fázemi výroby v sídlech značek Trofa.

Inovativní nápady proměňovat odborníky v realitě v dlouhodobém dialogu inspirovaném vášní pro dokonalost. Srdcem všech kolekcí je neustálé zlepšování vhodnosti a nadstandardní pozornost věnovaná detailům, což vede k nejkvalitnějšímu oblečení a doplňkům charakterizovaným sofistikovanou elegancí, která je skutečným symbolem značky „From Portugal“.

https://www.cristinabarros.com