Dana Hapalová – sweet666design

 

Dana Hapalová je česká návrhářka. Značku „sweet666design“ založila v roce 2003. Na českém trhu se jako značka pohybujeme již 15 let.

Danu najdete nejčastěji v pražském studiu na Vinohradech, kde oblečení navrhuje a dále vzoruje se svými krejčovými. Každý rok připravuje pravidelně nové kolekce.

Navštívila a účastnila se mnohých veletrhů, módních přehlídek, kulturních akcí a fashion weeků v České Republice i zahraničí (Vídeň, Linz). V Praze a České republice můžete její modely zakoupit v několika obchodech.

Na veletrhu STYL-KABO představíme řadu oblečení BASIC – sweetlove.

Tato řada je navržena jako nadčasový základ dámského šatníku. Obsahuje jednobarevná BASIC trička ve více než deseti barevných variantách, pohodlné kalhoty, košilové šaty a další originální střihy šatů pro různé příležitosti. Vše lze vzájemně kombinovat.

Materiály, které používáme pocházejí z České republiky, Velké Británie, Itálie nebo z EU. Upřednostňujeme kvalitní, příjemné materiály – měkký úplet, viskózu, bavlnu, vlnu, hedvábí a len. Kompletní výroba oděvů je zajištěna v České republice.

Pro digitální celoplošný tisk fotografií a  barevných kompozic spolupracujeme s českými tiskárnami.

A co je typické pro modely sweetlove? ŽENSKOST

Ženská silueta, francouzský styl a různorodost. Nabízíme nadčasovou módu s osobním stylem, kvalitní materiály, propracované střihy, nečekané detaily a jednoduchost s originálním prvkem. Módní diktát, trendy ani škatulky u nás nehledejte... navrhujeme „Šaty pro Váš příběh“.

www.sweet666design.cz