DOLCE MODA: DOPŘEJTE ZÁKAZNICÍM OSOBITOST A JEDINEČNOST!

 

Mít věrné klientky, které se vrací, je cílem snad každého dobrého obchodníka. Co když jim ale nemůže nabídnout takové zboží, kvůli kterému by neváhaly přijít opakovaně? Přitom řešení je tak snadné…

Najít výjimečného dodavatele kvalitní trendy módy, který se stane vaším solidním a především spolehlivým obchodním partnerem při rozjíždění či vedení vlastního butiku, je opravdu obtížné. Často se stane, že jakmile někoho vyberete, postupem času zjistíte, že spolupráce nefunguje k vaší spokojenosti - ať už narazíte na problémy s kvalitou dodávaného zboží, zpozděním při dodávce nebo malým výběrem ze sortimentu. Hledat můžete do nekonečna, anebo se rovnou můžete obrátit na někoho, kdo má podnikání v módní branži v malíčku a je ochotný se o své know-how s vámi podělit.

MY JSME DOLCE MODA

Jsme ryze český velkoobchod s originální velmi kvalitní italskou módou, který vám garantuje naprosto bezkonkurenční ceny. Jen u nás budete moci vybírat z mnoha trendy modelů, které pro vás pravidelně dovážíme z Itálie, a jež nenajdete u žádného dalšího dovozce. Zcela bez nadsázky si troufáme tvrdit, že patříme k jedničkám ve svém oboru. Najdete nás na internetu pod odkazem dolcemoda.cz (jen část naší nabídky), ale neschováváme se jen za webovou adresou! Rádi vás přivítáme také na osobní schůzce v našem pražském showroomu v ulici Tiskařská 12 v areálu Business Park Stazap.

Stylová bavlněná maxi košile dokonale ladí s legínami i slim džínami. V naší nabídce 50 druhů za bezkonkurenčních 219 Kč za kus.Stylová bavlněná maxi košile dokonale ladí s legínami i slim džínami. V naší nabídce 50 druhů za bezkonkurenčních 219 Kč za kus. Designové peněženky v mnoha odstínech s módním kováním. Cena do 199 Kč.Designové peněženky v mnoha odstínech s módním kováním. Cena do 199 Kč.
Lehoučký lněný kardigan v mnoha variantách. Naše cena do 329 Kč.Lehoučký lněný kardigan v mnoha variantách. Naše cena do 329 Kč. Jedinečná sezónní nabídka triček z příjemných lehkých materiálů. Vybírat můžete až z 800 druhů v cenách od 99 Kč do 199 Kč.Jedinečná sezónní nabídka triček z příjemných lehkých materiálů. Vybírat můžete až z 800 druhů v cenách od 99 Kč do 199 Kč.

5 DŮVODŮ, PROČ NÁM DŮVĚŘOVAT?

  • Námi nabízený sortiment čítá více než 3000 DRUHŮ ZBOŽÍ, které pravidelně obměňujeme a to nejen sezonně. Jeho cena je navíc na českém trhu bezkonkurenčně nejnižší. Jsme synonymem KVALITY a stojíme si za ORIGINÁLY, které vám dodáváme! U nás se vám nestane, že vás budeme lákat na dovoz z Francie či Itálie a poté vám dodáme kousky nakoupené v asijské velkoobchodní tržnici. NAVŠTIVTE náš showroom, a sami se přesvědčíte, že do Itálie, Polska nebo do Sapy už prostě nemusíte!
  • Nenabízíme zboží opakovaně několik let v masové produkci. Naší filozofií je dovážet STÁLE NOVÉ skvělé oblečení, ale i EXKLUZIVNÍ KOLEKCE v menších objemech, abyste vy mohli nabídnout vašim zákazníkům MOŽNOST CÍTIT SE JEDINEČNĚ.
  • S námi budete moci zapomenout na zdlouhavé čekací lhůty na vámi objednané zboží. Veškerý sortiment, který vidíte na internetu nebo si prohlédnete u nás v showroomu, vám nabízíme SKLADEM K OKAMŽITÉMU ODEBRÁNÍ, odeslání či rozvozu ihned po objednání!
  • Umíme i ODSTARTOVAT vaše PODNIKÁNÍ! Navrhneme vám příjemný moderní designový obchod, zrealizujeme jej za nízké počáteční náklady a zároveň v nás získáte stabilního a spolehlivého dodavatele zboží.
  • Velmi si ceníme OSOBNÍCH VZTAHŮ, proto nás neváhejte navštívit a přesvědčit se na vlastní oči, že my svou práci dělat opravdu umíme! V pražském showroomu si navíc budete moci prohlédnou nejen naši ucelenou nabídku zboží, ale navíc také exkluzivní kousky z limitovaných a jednokusových kolekcí, které na web neumisťujeme. Webová nabídka je pouze orientační a zahrnuje obvykle okolo 1500 položek, v showroomu jich naleznete x-násobně více.

Pokud stále ještě váháte, zda se z nás mohou stát ti nejlepší obchodní partneři, domluvte si s námi schůzku na telefonním čísle +420 725 585 500 nebo na emailu info@dolcemoda.cz.

Vysoce módní kardigan z příjemného nemačkavého materiálu koupíte za neuvěřitelných 149 Kč za kus.Vysoce módní kardigan z příjemného nemačkavého materiálu koupíte za neuvěřitelných 149 Kč za kus.