ELEGA – její tváří je Dana Morávková

 

ELEGA je česká firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, sahající až do druhé poloviny 19. století. ELEGA vyrábí luxusní kožené kabelky, manažerské aktovky, kožené peněženky, opasky, rukavice a další zboží, vše z nejlepších italských a českých materiálů. Nejvíce produktů míří do Itálie a Německa, na zakázku zpracovává ELEGA i výrobky z výjimečných materiálů jako je krokodýlí a hadí kůže.

V roce 2014 byla založena nová značka ELEGA by Dana M., která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou. Díky své velké zálibě v kabelkách, se stala hlavní tváří této nové kolekce. Společně s paní Morávkovou vytvořila ELEGA zcela novou kolekci vycházející nejen ze zkušeností firmy, ale nově také z nápadů a citu pro detail známé herečky.  Kolekce značky ELEGA by Dana M. byla poprvé uvedena na český trh na jaře 2014, pro veletrh KABO je připravena kolekci nazvaná Spring 2015.

Nové kolekce kabelek, aktovek a kožených doplňků značky ELEGA, včetně kolekce ELEGA by Dana M., mohou návštěvníci shlédnout na stánku č. 106,  v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.elega.cz