ELEGA představila kabelky s rukopisem Dany Morávkové

 

ELEGA je česká firma z Třebechovic pod Erebem, která se specializuje na luxusní kožené kabelky, manažerské aktovky a další zboží. S více než stovkou zaměstnanců patří ve svém oboru k největším výrobcům u nás. Přestože tradice výroby sahá do druhé poloviny 19. století, na veletrzích STYL a KABO představila firma svoji poměrně novou značku ELEGA by Dana M., která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou.

Značka ELEGA by Dana M. se poprvé objevila na trhu na jaře minulého roku. „Kabelky jsou velice elegantní, stejně jako Dana Morávková. Ona sama není jen pouhou tváří naší značky, ale podílí se na vymýšlení kabelek i na jejich konečné podobě,“ říká Pavla Šedinová, obchodní referentka firmy ELEGA. Ta přiznává, že firma vystavuje v Brně opět po čtyřech letech. „Vrátili jsme se, protože je potřeba stále se zviditelňovat a reklama je dneska velice důležitá, “ říká Pavla Šedinová. Pochvaluje si také prezentaci značky na veletržní přehlídce STYL SHOW. „Přehlídka měla velký úspěch a chodí za námi zákazníci, že se jim naše zboží velice líbí.“  

Její firemní kolegyně Dita Valentová z oddělení obchodu a marketingu potvrzuje, že firma opouští výrobu z koženky a v poslední době se zaměřuje zejména na výrobu kožených výrobků. Nejvíce klientů má zatím v Praze. „Máme specifické zákazníky, kteří chtějí něco jedinečného, chtějí výrobu i pod svojí značkou a především chtějí českou kvalitu,“ dodává Dita Valentová.