ELEGA

 

ELEGA je česká firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, která sahá až do druhé poloviny 19. století. Vyrábíme luxusní kožené kabelky, manažerské aktovky a další zboží, vše z nejlepších italských a českých materiálů. Zaměstnáváme přes 80 lidí a díky tomu jsme největšími výrobci v tomto odvětví v Česku. Nejvíce našich produktů míří do Itálie a Německa, kde se rovněž inspirujeme kvalitou a stylem, který pak zavádíme do nových produktů. Na zakázku zpracováváme i výrobky z výjimečných materiálů jako je krokodýlí a hadí kůže.

V roce 2014 jsme založili novou značku ELEGA by Dana M, která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou. Tu jsme zprvu oslovili kvůli její velké zálibě v kabelkách, aby se stala hlavní tváří naší nové kolekce. Už brzy však bylo zřejmé, že tato spolupráce je teprve začátek. Herečka si totiž luxusní kabelky nejen ráda pořizuje, ale také se v módě vyzná a o kabelkách má značný přehled. Dana navrhla, abychom společně vytvořili zcela novou kolekci vycházející nejen z našich zkušeností, ale nově také z jejích nápadů a citu pro detail. Tak vznikla značka ELEGA by Dana M. ELEGA by Dana M je sice na trhu stále nováčkem, přesto už o její zboží projevilo zájem stovky zákazníků.

Náš tým technologů a designérů pravidelně vytváří nové kolekce dle posledních módních trendů. Spolupracujeme i s předními českými návrháři a také spolupořádáme módní přehlídky. Jsme součástí projektu LOCAL ICONS, který podporuje tradiční české firmy a máme certifikát ČESKÝ VÝROBEK.

Pokračujeme ve více jak staleté tradici a zároveň do našeho sortimentu zavádíme současné prvky.

www.elega.cz
www.facebook.com/elega.kabelky