EMPIRE – unikátní impregnační technologie

 

Vsaďte i Vy na Empire!

Čisté tenisky a kšiltovky po celý den. Na festivalech, v práci, ve městě, na výletě, v klubu nebo ve skate parku.


Milí obchodní partneři, na veletrhu KABO poprvé představíme novinku v čištění a ochraně tenisek a kšiltovek - EMPIRE.

EMPIRE se otevírá úplně nový trh, protože tenisky jsou více než boty – je to umění, osobnost a životní styl v jednom. Jedno z jakého moderního materiálu tenisky máte – kůže, syntetika, plátno, neopren nebo mesh.

EMPIRE symbolizuje a podporuje životní postoj „Generation Sneaker“. Jedinečnost značky i unikátní technologii potvrzuje i cena German Brand Award, kterou výrobce letos obdržel.

Společnost Nanogate obdržela cenu German Brand Award

Göttelborn, 29. června 2017. Značka EMPIRE, patřící firmě Nanogate, získala renomovanou cenu German Brand Award, ocenění pro úspěšné vedení značky v Německu, v soutěžní kategorii „Excellence in Branding“ v oboru „Sports and Outdoor Actvities“.

Společnost Nanogate Textile & Care Systems GmbH, dceřiná firma Nanogate AG, nabízí se značkou EMPIRE inovativní systém péče pro tenisky. EMPIRE Dirt Blocker, Fresh Express a Clean Keeper zaručují péči a ochranu pro každý den, stejně jako na festivalech, v zábavním klubu nebo ve skate parku.

Se značkou EMPIRE získala společnost Nanogate nový trh s péčí o povrchové plochy, určenou pro koncové zákazníky. Tenisky (sneakery) jsou pro své nositele více než boty – je to umění, osobnost a životní styl v jednom. Značka EMPIRE zcela vyjadřuje a podporuje tento životní pocit. Jedno z jakého moderního materiálového mixu – kůže, syntetika, plátno, neopren nebo mesh. EMPIRE musí mít každý, kdo má tenisky.

German Brand Award objevuje, prezentuje a oceňuje jedinečné značky a jejich tvůrce. Cenu uděluje German Brand Institute, který má za cíl posilovat význam značky jakožto rozhodujícího faktoru pro úspěšnost firem v domácí i mezinárodní konkurenci.


Přineste si své tenisky nebo kšiltovku a my Vám na nich předvedeme přípravky EMPIRE – zdarma servis pro návštěvníky i vystavovatele každý den přímo uprostřed pavilonu V, stánek 59A. EMPIRE musí mít každý!

Další informace o EMPIRE najdete na:
www.empire-for-sneakers.com
www.facebook.com/empire.for.sneakers
www.instagram.com/empire.for.sneakers