ERFO – kvalita, která nikdy nevyjde z módy!

 

Jedním ze zahraničních vystavovatelů na únorovém veletrhu módy STYL bude i rodinná firma ERFO z německého Nordhornu řídící se heslem: "Kvalita nikdy nevyjde z módy".

Günter Schmidt, jako většinový akcionář ERFO, staví kvalitu a design ve své filozofii na první místo. Kvalita je klíčem k úspěchu módní značky ERFO, která vedle perfektního designu, nabízí prvotřídní střihy halenek a dámských oděvů z kvalitních materiálů, známé vynikajícím zpracováním a v neposlední řadě nekompromisní kvalitativní kontrolou všech výrobků.

Do nabídky společnosti ERFO patří halenky, bundy, vesty, sukně a kalhoty a to v takové kvalitě, aby uspokojila i ty nejnáročnější ženy. ERFO je moderní značka se silnou pozicí na evropském módním trhu, zaměřená na konečného spotřebitele – módě rozumějící moderní náročné ženy ve věku kolem 30let, které ocení atraktivní design, výjimečnou kvalitu a vynikající poměr cena / výkon.

ERFO je rodinná společnost založená již roku 1937 zakladatelem firmy Eduardem Schmidtem. S více než 70-ti letou tradicí v textilní výrobě nabízí atraktivní halenky, které jsou úspěšným a nenahraditelným doplňkem na módním trhu.

Nabídku nových kolekcí halenek a ostatních výrobků značky ERFO mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout v expozici této společnosti v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více na: www.b2b.erfo.com