ETEX Hořice – univerzální módní doplňky

 

Česká firma ETEX Hořice s.r.o. uvádí na trh textilní kapesníky a šátky, které jsou praktické, ale zároveň jsou i módním doplňkem a tečkou elegantního vzhledu osobnosti. Nejnovější kolekce kapesníků a šátků pro jednotlivé sezóny jsou vystavovány dvakrát ročně na mezinárodním veletrhu Styl v Brně a mezinárodním veletrhu Rostextil v Moskvě.

Kolekce obsahují všechny druhy kapesníků a šátků, od nižších cenových kategorií až po luxusní typy, jejichž nabídka se na základě požadavku odběratelů výrazně rozšiřuje. Všechny výrobky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, prochází náročnou atestací na kvalitu materiálu a barevnou stálost v rámci normy EKO-TEX100.

Kapesníky
Nabídka obsahuje kapesníky v nejrůznějších barvách a dezénech, pestře tkaných i tištěných. Doplňkem k celému klasickému sortimentu jsou společenské batistové dámské kapesníky s výšivkou a krajkou. Nově se prosazuje nový trend – kapesník jako dárkové zboží. Jednotlivá balení pro tento účel obsahují od jednoho až po šest kusů kapesníků. Dárková balení se kompletují z různých dezénů kapesníků k sobě ladících barvách.

Šátky
Tyto pánské a dámské univerzální módní doplňky jsou nepostradatelné do společnosti i pro všední den. Tyto oděvní doplňky završují celkový módní vzhled a podtrhují individuální styl a neměly by chybět v žádném šatníku.

Šátky je možné použít na spoustu různých způsobů – třeba jako ochranu před nevlídným počasím. Hedvábné šátky mají několik úžasných vlastností, jsou lehké, skladné a také vždy vypadá půvabně a elegantně. Malé šátky se skvěle hodí k tričkům i k halenkám, a šátky s většími rozměry je dokonce možné použít místo sukně nebo šatů v horkém letě, v chladných dnech pak dobře poslouží jako doplněk zimního kabátu.

Bavlněné šátky (70x70 cm v tradičním pojetí) jsou zahrnuty do programu od roku 2008. Tyto šátky jsou vyráběny v klasických dezénech tak, jak je zákazník požaduje. Všechny šátky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, prochází náročnou atestací na kvalitu materiálu a barevnou stálost v rámci normy EKO-TEX100.

Novinkou a trendem pro rok 2015 je dárkové balení 3 luxusních pánských kapesníků adjustovaných v krabičce spolu s nožem nabízený ve velkém množství desénů a barev. Tuto novinku a nejnovější kolekce pánských, dámských a dětských kapesníků od pracovních, až po vyšívané, ručně tištěné či jacquard se značkou ETEX Hořice můžete shlédnout v expozici č. 413 v pavilonu "P" brněnského výstaviště. Více informací na: www.kapesniky-horice.cz