FELINA oslavila 130 let speciální přehlídkou

 

Kdo by si myslel, že spodní prádlo poskytuje tvůrcům příliš málo látky pro tvůrčí inspiraci, je na velkém omylu. Potvrdila to i přehlídka společnosti FELINA, která dnes představila novinky sezóny podzim – zima 2015 na speciální přehlídce.

Na mole se postupně vystřídaly tři značky – FELINA, CONTURELLE by FELINA a UN:USUAL. Společnost, která klade maximální důraz na perfektně padnoucí prádlo, jeho kvalitu a elegantní střih do velkých velikostí, doplnila standardní série o módní barvy, podprsenky z paměťové pěny a také připravila pro nadcházející sezónu jubilejní série a fashion série.

Dnešní přehlídkou oslavila společnost FELINA 130 let své existence. V roce 1885 totiž Eugen J. Herbst založil v německém městě Bad Rappenau spolu s deseti spolupracovníky továrnu na výrobu korzetů. V té době to byl počin velmi výjimečný, protože korzety se do té doby dovážely převážně z Francie. Poptávka po nových a zároveň estetických výrobcích stoupla po pěti letech tak výrazně, že nastala nutnost podnik zvětšit a přesunout obchodní prostory do Mannheimu, kde firma sídlí dodnes. Své zastoupení má firma téměř ve všech evropských zemích, vlastní výrobní provozy má v Maďarsku a v design centru v Mannheimu vytváří kolekce spodního prádla pro ženy z více než 50 zemí světa.

Zájemci, kteří nestihli dnešní speciální přehlídku na veletrhu STYL, si mohou kolekci značky FELINA prohlédnout buď v rámci každodenních módních přehlídek LINGERIE SHOW v 11 a 15 hodin nebo na stánku firmy v pavilonu P.