FELINA specialista na luxusní spodní prádlo

 

Mezinárodní společnost FELINA specialista na luxusní spodní prádlo s historií od roku 1885  má v portfóliu značky  FELINA, CONTURELLE by FELINA a nyní nově značku pro mladé UNUSUAL. Základem jsou v každé značce standardní série , které jsou vždy v sezóně doplněné o fashion série , případně fashion barvy u oblíbených stálých sérií.

FELINA se specializuje na větší velikosti a patří k předním  výrobcům dámského spodního prádla. Prioritou společnosti je perfektně padnoucí prádlo, výborná kvalita  a  elegantní střih splňující přání moderní ženy. Nová kolekce  jaro/léto 2014  doplňuje stálou nabídku úspěšných sérií. Jako obvykle všechny série splňují vysoký nárok na materiály a zpracování. Společnost nabízí velikosti košíčků  u některých sérií až do košíčku I.

Zlatým hřebem sezóny jaro/léto 2014  jsou především:

  • Nové tvary prostorných košíčků s větším pohodlím při nošení
  • Série, která obsahuje podprsenku -odepínací multifunkční ramínka
  • Materiálová novinka Double-Face (vnitřní strana více bavlny)
  • Nové barevné odstíny

Hlavní novinky sezóny jaro/léto 2014

Série 201 Pure Balance

Nová standardní série Pure Balance je určena pro každodenní pohodlné nošení. Nový prostorný tvar košíčku z nového materiálu Double-Face s vyšším podílem bavlny na vnitřní straně a použití  3D technologie při výrobě zaručuje optimální prodyšnost materiálu a vyšší ochranu proti zažloutnutí. Měkká, širší a ergonomicky příjemně tvarovaná ramínka pevně drží poprsí a odlehčují záda.Barvy: 03 bílá, 04 černá, 34 tělová, 501 Flieder.

3 typy podprsenek Spacer podprsenka,  muldováná podprsenka bez kostice a  muldovaná podprsenka s kosticí, dále body bez kostice a dva druhy kalhotek. Termín dodání: koncem ledna 2014

Série Fashion 299 „Joy Graphic“

Jedná se o doplnění série 01 o moderní grafický potisk látky.

Barva: 502 Cappuccino

V nabídce muldovaná podprsenka s kosticí, dva druhy kalhotek. Termín dodání: koncem října 2013

Dále jsou v nabídce fashion barvy u osvědčených sérií: Série 01 – Cappuccino, Merlot – série 18, Cardinál – série 31

Serie 802 "Eternity"

Nádherná standardní série v bílé barvě vhodná použít jako „svatební“.

Termín dodání: konec ledna 2014 Barvy: 03 bílá (standard), 507 Blush (standard), 509 Anglická růže (Fashion) podprsenka s kosticí, balkonová podprsenka s kosticí,  vyztužená podprsenka s odepínatelnými ramínky, Corsage a 3 typy kalhotek.

Úspěšná řada stahovacího prádla PERFECT FEELING je doplněna o nové artikly série 28 – a nově je dostupná také v bílé fashion barvě . Bílá barva doplňuje stávající barvy: antracit a písková Artikly: muldovaná podprsenka s kosticí, bokové kalhotky vysoké, Body s kosticí, bokové kalhotky, stringpanty a šortky.

PERFECT FEELING stahovací program doplňuje série 801 "Impression"

Dodací termín: konec dubna 2014 a během sezóny jaro/léto 2014

Barvy: 04 černá, 505 Warm Grey

podprsenka s kosticí, vyztužená podprsenka s kosticí, a 3 typy kalhotek

Kolekci zdobí fashion série 897, 898 a 899, které jsou  dostupné  po celou sezónu jaro/léto 2014

Jedním z inspirativních témat pro fashion  kolekci Jaro/Léto 2014 se staly krásy Almafitánského pobřeží v jižní Itálii. Přirozená fyzická krása  terasovitých skal a mnohotvárnost květinové flóry se staly inspirací pro výšivku, krajky  a květinový potisk látek, které Vás budou svádět svými veselými letními odstíny. Barvy Campari , svěží fialová  Vivid Viola, či výrazn tyrkysová modř Capri Breeze.

Něžné barvy, jemný květinový motiv a roztomilá textilní růžička naznačují romantický podtext tématu.

Serie 110 My Diary

Termín dodání:  konec ledna 2014 (během sezóny k dodání)

Barvy: 102 Cream, 128 Pralinè

V nabídce  podprsenka s kosticí,  vyztužená , a  Push Up doplněné o 3 druhy kalhotek.

Také UNUSUAL nabízí pro sezónu jaro/léto 2014 nové fashion  série  170 , 171, 172, 173 a 174

Více o novinkách a stálém sortimentu naleznete na internetových stránkách společnosti: www.felina.cz

Na veletrhu STYL a KABO od 16.- 18.2.2014  budou představeny novinky sezóny podzim/zima 2014. Vybrané modely budou předvedeny během doprovodného programu módních přehlídek. Přehlídky budou 2 x denně po dobu celého veletrhu.