Firma SANU BABU se na veletrhu představila s novou kolekcí z bio bavlny

 

Česká firma SANU BABU, která se po několika sezónách opět vrátila na veletrh STYL, představila novou módní kolekci pro jaro a léto 2017. Barevné a hravé oblečení, které je pro evropské zákazníky šité v Nepálu převážně z indických látek, je letos bohatší o další vzory, novinkami jsou také doplňky z měkčené kůže a oděvy z bio bavlny.


„Na novou kolekci z bio bavlny jsme zaznamenali velmi pozitivní reakce. Je sice o něco dražší, ale líbila se a máme na ni objednávky, tak snad se bude i dobře prodávat. Je vidět, že lidé se stále více zajímají o vše, co souvisí s ekologií, recyklovanými materiály a dalšími aktivitami, které jsou šetrné k životnímu prostředí,“ říká vedoucí prodeje Jeny Marusičová. „Zaujaly také nové peněženky a kabelky z měkčené kůže a hodně se objednávaly sukně na patentky, které jsou v podstatě univerzální pro velikosti od S do L. Loni jsme zkoušeli prvních pět vzorů, teď už jich máme kolem dvaceti v krátkém i dlouhém provedení,“ doplňuje Jeny Marusičová.

Firma SANU BABU klade důraz na jedinečnost modelů, pro které je typický vysoký podíl ruční práce, případně výšivek. „Ta lidská ruka je tam cítit,“ potvrzuje Jeny Marusičová. S průběhem letošního veletrhu je spokojená. „V sobotu i v neděli nás navštívili noví zákazníci, kteří nás do té doby neznali a chtějí zkusit naše zboží. Udělali první objednávky, aby zjistili, jak to v jejich městečku půjde a jak zareagují zákazníci na něco nového. Z tohoto pohledu hodnotím letošní účast na veletrhu pozitivně,“ uzavírá Jeny Marusičová.