G.ride® - svěží vítr z Francie

 

G.ride® je mladá a svěží francouzská značka přinášející na český trh tašky a batohy inspirované posledními trendy v městské kultuře. Cílí na dospívající a mladé dospělé, kteří vědí, co chtějí a nebojí se poznávat svět. Od svého představení v roce 2009 v Paříži, zaznamenala značka G.ride® velký úspěch. Přičinily se o to špičkový styl, vynikající kvalita jdoucí ruku v ruce s příznivými cenami. Obrovskou výhodou značky je to, že její designéři sedí přímo ve městech, která už po léta spoluurčují trendy nejen módy, ale i životního stylu – v Paříži a Hong Kongu. Inspirováni dobrodružstvím života v těchto městech navrhují jedinečné kolekce tašek a batohů.

G.ride® klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Na všechny fáze výroby dohlíží 40 zaměstnanců značky přímo v továrnách. Zajišťují tak, že úroveň a kvalita G.ride® produktů vždy naplňují požadavky zákazníků.

Značka G.ride dělí svou nabídku do tří kolekcí:

G.ride® #PACK&RIDE
Původní značka, takhle to všechno začalo. G-ride produkty, které kombinují ty nejlepší materiály a barvy s progresivními designy.

G.ride® UNIVERSITY
Inspirováno klasickým stylem amerických universit.

FRENCH ME BY G.ride®
Poctivá řemeslná práce francouzských brašnářů. Batohy a tašky navržené a vyrobené přímo ve Francii.

G.ride® AUGUSTE - je stylový městský batoh z kolekce French Me o rozměrech 29 x 14 x 40 cm a má polstrovaná záda i popruhy. Hlavní komora má podšívku z jemného materiálu potištěného motivem galského kohouta. V zadní části hlavní komory je pak ještě oddělená kapsa na zip. Přední kapsu zdobí kožená nášivka s logem kolekce French Me. Táhla zipů a další detaily jsou vyrobeny z přírodní kůže. Batoh G.ride® Auguste je nabízen ve třech barevných kombinacích. Jeho doporučená cena činí 1690,- českých korun.

Výrobky značky G.ride® dodává na český a slovenský trh firma SES v.o.s. již od roku 1997. Za tu dobu si získala stabilní pozici na trhu. Nabídku výrobků této značky můžete shlédnout v expozici společnosti v pavilonu „F“ brněnského výstaviště, více informací na: www.misfit.cz

Datum: 13.7.2015 14:41:00