HEGLER Fashion – německá jednička v pletážích

 

Německá firma Hegler Fashion patří mezi největší a nejlépe hodnocené německé výrobce pletáže. Svou relací cena/kvalita naplňuje sen českých zákazníků. Firma Hegler Fashion působí na českém a slovenském trhu již desátou sezónu, pletené oděvy fy Hegler je vyhledávané a z výšeuvedených důvodů velmi dobře prodejné.

Na sezónu podzim/zima 2015 přináší fy Hegler velmi zdařilou kolekci 265 modelů, která obsahuje rozsáhlou nabídku zajímavých svetrů, triček, pletených halenek a kalhot. Nově je v kolekci zastoupena i řada 30 modelů pro větší velikosti. Celá kolekce je vytvořena v duchu kvalitního, moderního designu. Všechny modely poskytují vysoký komfort při nošení a dokonale spojují prvky módní rozmanitosti s požadavky na komerčnost výrobků. Firma Hegler bude na veletrhu STYL prezentovat značky Lea H, Anna Menotti a vi ai pi.

Lea H. - nabízí moderní módu s citem pro nová témata s neustále se měnícími barvami a s krásnými detaily. Zárukou úspěchu této kolekce jsou kvalitní materiály a velikosti komfort až 50, pro ženy, které chtějí být šik i v XL velikostech.


Anna Menotti - halenky a pletené oblečení pro moderní ženy, které dávají přednost lehké, moderní a nekomplikované módě. Má velikou základnu zákaznic s širokým věkovým rozpětím, modely jsou vyráběny z materiálu bavlna a viskóza až do velikosti 54.


vi ai pi - nové módní linie od firmy Hegler Fashion.


 

Nové modely a kolekce značek Lea H, Anna Menotti a vi ai pi firmy Hegler Fashion mohou návštěvníci shlédnout v expozici této společnosti č. 253 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.hegler-fashion.de

Datum: 22.1.2015 14:29:00