IGI & CO obuv - krásný italský design z top materiálů

 

Značka IGI & CO byla založena v roce 2002 a spolu s Primigi (dětská obuv), patří společnosti IMAC, která je jednou z největších italských průmyslových skupin pro pánskou, dámskou a dětskou obuv. Jejich výrobky jsou nabízeny na nejdůležitějších mezinárodních trzích již více než 40 let. Najdeme je na srpnových veletrzích KABO.

Všestranná pohodlná obuv

Značka IGI & CO nabízí vysoce výkonné technické produkty inspirované italským stylem: obuv vyznačující se extrémní lehkostí, pružností a prodyšností díky speciálně vybraným kůžím.
Všechny produkty IGI & CO představují "všestrannou" pohodlnou obuv s "výkonem" sportovní obuvi v městském stylu.

„IGI&CO je obuv, kterou lze nosit jak každý běžný den, tak i pro formální příležitosti. Komfort, prodyšnost, lehkost, flexibilita, nejkvalitnější kůže nebo Gore-Tex, to jsou jedny z předností značky. Zvláštní pozornost je věnována stylu značky, aby bylo možné sdělit, že obuv se dá snadno nosit při formálních příležitostech, v práci, na dovolenou nebo na cestách, ale zároveň pro procházku a jednoduše pro relaxaci o víkendu. IGI&CO je univerzální produkt, který je současně dynamický a moderní, „ uvádí Markéta Wilson, Agent PRIMIGI/IGI&CO Czech & Slovak Republic. Doplňme, že v  každé kolekci najdete širokou nabídku obuvi v městském stylu, volnočasovou, sportovní, ale i formální obuv. Pánská obuv se dodává ve velikostech 39-46, dámská ve velikostech 35-41.


Přednosti a technologie

KOMFORT A MAXIMÁLNÍ POHODLÍ    

Anatomická, kožená a vyjímatelné stélka. Měkká s tvarem, který odpovídá tvaru chodidla.

Anti-shock „kapsle“ na patě v materiálu s dvojitou hustotou.

Měkké vnitřní ochranné polstrování.

Anatomický design přesně kalibrovaný s ohledem na anatomický tvar nohy.

LEHKOST   

Lehké díky podešvi, vyrobené ze směsi vybraných materiálů s nízkou specifickou hmotností. Zvláštní výrobní technika vytváří mikročástice uvnitř podešve, čímž jsou lehčí.

VYJÍMATELNÁ STÉLKA a stélka MEMORY FOAM (paměťová pěna)      

Všechny boty IGI & CO, kde to umožňuje konstrukce, jsou vybaveny měkkou a anatomickou vyjímatelnou koženou vložkou, která poskytuje maximální hygienu a pohodlí.

Zároveň u některých modelů je stélka s memory foam- paměťovou pěnou, která zajišťuje ještě větší pohodlí chodidla, absorbuje mikro nárazy z chůze, přizpůsobuje se plantární struktuře chodidla a masíruje chodidla v každém kroku. 

FLEXIBILITA    

Podrážka s exkluzivním designem, který zaručuje modulární flexibilitu.

Vstřikovací technologie – spojení podešve s vrchní částí boty bez použití lepidel nebo jiných prvků, které by mohly snížit pružnost obuvi.

Mezipodešev používaná v ohebném prostoru je z vysoce elastického materiálu.

Zároveň tato podešev vždy dobře drží, je lehká, pružná vysoce odolná proti nárazům.

NEJKVALITNĚJÍ KŮŽE

Kůže použitá pro svršky i vnitřní část obuvi je provotřídní kvality, pečlivě vybraná k zajištění maximálního pohodlí a hygieny.

GORE-TEX  

Obuv IGI & CO vyrobená z materiálu GORE-TEX® poskytuje speciální kombinace úplné prodyšnosti a vodotěsnosti, udržuje nohy v suchu a chrání před chladem i teplem, a to díky mimořádnému pocitu pohody.
Všechny výhody systému GORE-TEX®, obložení spolu se speciálními konstrukčními technikami a přísnými standardy kvality přispívají k vytvoření jedinečného produktu, který zaručuje dobré životní podmínky v jakýchkoli klimatických podmínkách.

IGI & CO / GORE-TEX® reaguje na potřeby sofistikovanějšího spotřebitele a je ideálním řešením pro ty, kteří hledají boty, které jsou vhodné pro širokou škálu situací, pro každý životní styl a každé použití. Jak v kanceláři, tak i při cestování, doma nebo na víkend, boty IGI & CO v Gore-tex poskytují maximální univerzálnost v absolutním pohodlí.

EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE GORE-TEX SURROUND – PRO KOLEKCE JARO/LÉTO

Obuv  IGI & CO GORE-TEX® vyrobené s novou technologií SURROUND ™ poskytují klimatický komfort, který ohraničuje nohu  360 °.
Déšť a voda nemohou projít mikroprocesy membrány GORE-TEX®, ale přebytečné teplo a pot vystupují přes horní část a přes speciální vlastnosti podešve, které mají na sobě velké otvory. Díky tomu jsou boty IGI & CO GORE-TEX® s technologií SURROUND ™ ideální obuví pro nošení i uvnitř, když prší a slunce svítí.
Boty IGI & CO GORE-TEX®, které mají technologii SURROUND ™, jsou prodyšné a voděodolné.