Jedinečné kolekce jedinečných návrhářů exklusivně pro veletrh STYL!

 

LUXURY SUMMER WOMAN:

AMANDA WAKELEY, BADGLEY MISCHKA, ELLIE SAAB, HALSTON HERITAGE, ISSA, JIŘÍ KALFAR, JUST CAVALLI, ROKSANDA, VICTORIA BECKHAM, VIONETT

Seznamte se s vybranými návrháři a jejich kolekcemi, které můžete shlédnout v neděli 23. 8. 2015 v 18,00 h na módní show „LUXURY SUMMER“ v pavilonu P na veletrhu STYL v Brně:

AMANDA WAKELEY
Londýnská návrhářka již 25 let tvoří luxusní nadčasovou módu oceňovanou pro svou eleganci a vysokou kvalitu zpracování. Proslavila se zejména koktejlovými a večerními šaty a doplňky a charakteristickým osobním stylem, který sama definuje jako “clean glam” neboli čistý půvab.

BADGLEY MISCHKA
Pod hvězdnou značkou se skrývá designérské duo Mark Badgley a James Mischka, které časopis Vogue zařadil mezi Top 10 amerických návrhářů. Jejich okouzlující večerní šaty a doplňky jsou již od roku 1988 vyhledávány prominentními zákazníky, kteří oceňují jejich styl, jednoduchou siluetu s luxusními detaily, splývavou eleganci a nositelnost. Sami návrháři hovoří o inspiraci okouzlujícím Hollywoodem čtyřicátých let, zakládají si na špičkové kvalitě materiálů a řemeslném mistrovství.

ELLIE SAAB
Elie Saab založil svou módní značku v roce 1982 v Bejrútu. Zpočátku se jeho ateliér specializoval na šaty svatební a společenské. Jeho styl je unikátní svým spojením západní a východní kultury, používá ušlechtilé materiály jako je taft, organza, a satén. Svou první kolekci mimo Libanon předvedl v roce 1997 v Římě.

HALSTON HERITAGE
Značka zrozená v šedesátých letech v pulsující Americe je spojena se jménem Roy Halston Frowick. Dodnes inspirativní tvůrce a módní inovátor oblékal třeba Andyho Warhola, Biancu Jagger, Elizabeth Taylor nebo Anjelicu Huston. Na tuto tradici dnes navazují kolekce luxusní lifestylové značky Halston Heritage oslňující nenuceným šarmem.

ISSA
Od premiéry na London Fashion Week 2006 se Issa s modely plnými vibrující ženskosti rychle zařadila mezi renomované světové módní značky. Od února letošního roku je jejím kreativním ředitelem Jamie O’Hare, ale Issa si nadále zachovává svůj charakter založený na oslnivě feminním a barevném designu.

JIŘÍ KALFAR
Úspěšně se prosazující český návrhář Jiří Kalfar nejprve mnoho let sbíral zkušenosti v zahraničí jako tanečník a model, aby se posléze vrátil do Prahy s ambicí módu sám vytvářet. Jeho stylem jsou čisté linie kombinované s oversized lookem, minimalistické detaily, kvalitní přírodní materiály jako hedvábný satén, bavlna, vlna či kašmír a zejména nadčasovost a elegance. Jiřího kolekce nejlépe vystihuje fráze BoHo Chic - bohémská elegance.

ROBERTO CAVALLI
Italská značka s delší než čtyřicetiletou tradicí proslula modely se zvířecími potisky a nadále zůstává typická svou extravagancí a smyslností. Dnes 75letý inovátor představil světu módy také patchwork nebo potisk na denimu a k jeho zákazníkům patří hvězdy jako Madonna, Beyonce nebo Charlize Theron. K luxusním kouskům pro ženy časem přibyly i kreace pro muže a v nabídce jeho kolekce je také rozšířená linie Just Cavalli.

ROKSANDA
Návrhářka srbského původu Roksanda Ilinčič založila vlastní značku v roce 2002. Žije v Londýně, kde vytváří působivé koktejlové šaty a večerní róby s nezaměnitelnými odvážnými kontrasty a colour-block efekty.

VERSACE
Italská značka Roberto Cavalli s delší než čtyřicetiletou tradicí proslula modely se zvířecími potisky a nadále zůstává typická svou extravagancí a smyslností. Dnes 75letý inovátor představil světu módy také patchwork nebo potisk na denimu a k jeho zákazníkům patří hvězdy jako Madonna, Beyonce nebo Charlize Theron.

VICTORIA BECKHAM
Celebritu první velikosti a módní ikonu řazenou mezi nejstylověji oblékané ženy světa jistě netřeba představovat. O její návrhářské tvorbě se hodně mluví a píše, ale málokdo u nás ji viděl na vlastní oči. V Brně budete mít tu možnost!

VIONNET
Značku s delší než stoletou tradicí založila v roce 1912 Madeleine Vionnet přezdívaná architektkou mezi návrháři. Tato revoluční osobnost zbavující ženy korzetů si ve dvacátých letech v Paříži otevřela slavný “Chrám módy”, kde úspěšně experimentovala s novými materiály a výrazně ovlivnila moderní dámský šatník. Tradici módního domu Vionnet dnes rozvíjí jeho kreativní ředitelka Goga Ashkenazi, která značce spojující v sobě experiment a eleganci navrací někdejší lesk.

LUXURY SUMMER MAN:
J. RICHMOND, REPORT/S, RUFSKIN, VERSACE

JOHN RICHMOND
John Richmond začal tvořit své kolekce pod vlastním jménem v Londýně v osmdesátých letech. Brzy se stal předním představitelem britské avantgardy. John byl vždy vášnivě zaujatý rockovou hudbou, která společně s "kulturou ulice" výrazně ovlivňuje jeho tvorbu. V roce 1995 začal spolupracovat s italským podnikatelem Saverio MOSCHILLO. Mimořádné kolekce, široká síť MOSCHILLO showroomů a především hluboký vzájemný respekt a důvěra mezi oběma obchodními partnery jsou klíčem k úspěchu značky dodnes.

REPORT/S
Pražský butik Report´s se již přes dvacet let zaměřuje na italskou pánskou společenskou módu nejvyšší kvality. Jeho partnery jsou věhlasní výrobci obleků, sak, košil i bot a řadu produktů lze vyrobit zákazníkům přímo na míru. Krédem butiku Report´s je snoubení moderní italské módy s klasickým stylem neapolské krejčovské školy.

RUFSKIN
Značka RUFSKIN začala s touhou zaplnit mezeru v pánské módě dobře střižených sexy pánských džínsů. Podnik vyrostl z původní džínové linky vytvořené v garáži v San Diegu v globální společnost navrhující plavky, spodní prádlo a sportovní oblečení. Vše od návrhu přes výrobu, marketing a expedici probíhá v USA přímo v San Diegu v Kalifornii, kde se také nachází vlajkový obchod RUFSKIN v hip locale North Park.

SOLINE
Pražský butik SOLINE nabízí jako první v České republice službu zapůjčení luxusních šatů špičkových světových návrhářů pro jedinečné příležitosti - stejně jako to ve světě dělají ženy pokládané za módní ikony, které si své oblečení a doplňky půjčují v renomovaných módních domech. Se SOLINE dnes mohou i české zákaznice objevovat nové styly, návrháře, barvy a hlavně způsoby, jak vypadat stále perfektně, originálně a elegantně. V nabídce jsou i modely, které se objevily na oblíbených celebritách, přehlídkových molech nebo v módních časopisech, včetně těch, které můžete vidět na módní přehlídce „LUXURY SUMMER“ v Brně.

INFORMACE O PRODEJI VSTUPENEK NA PŘEHLÍDKU LUXURY SUMMER naleznete ZDE.