JITEX Comfort – funkční oblečení a termoprádlo

 

JITEX Comfort s.r.o. je firma z jihočeského Písku, která navazuje na tradici pletařské výroby ve "starém, dobrém" Jitexu, vyrábějící vrchní oblečení a termoprádlo. JITEX Comfort vlastní svoji pletárnu, úpravnu i konfekční dílnu, včetně vyšívacího střediska a oddělení sítotisku, celý výrobní proces, od výroby úpletu, až po ušití hotových výrobků je ryze českou produkci.    

Pod značkou JITEX COMFORT nabízí tradiční pletené zboží, jako jsou trička, mikiny, spodní a noční prádlo, plyšové soupravy a župany, froté prostěradla, a také funkční termoprádlo a další funkční zboží. Vybrané dámské i pánské modely nabízí až do velikosti 5XL. Polypropylenové termoprádlo vyvíjí a vyrábí JITEX Comfort již více jak 30 let. Materiály a střihy jsou neustále inovovány a testovány. Modely s nadstandartním zpracováním, které lze díky kombinaci barev, atraktivnímu vzhledu a netradičním střihům nosit nejen jako pouhé spodní prádlo, ale i jako jedinou vrstvu oblečení.   

Kompletní nabídku vyráběného sortimentu, jak vrchního oblečení, tak termoprádla a dalších funkčních výrobků, naleznou zákazníci na stánku č. 219 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.jitex-comfort.cz