Komfortně na srpnových veletrzích módy STYL a KABO

 

Abychom návštěvníkům veletrhů STYL a KABO pobyt v Brně co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme několik zpestření, zajímavých odpočinkových zón a jeden bonus navíc!

Kvalitní občerstvení, odpočinek, relaxaci a možnost obchodovat v příjemném prostředí zajistí návštěvníkům  i vystavovatelům několik stylových kaváren a restaurací v obou pavilonech po celou dobu trvání veletrhů.

Organizátoři zóny Fresh Fashion oživí veletrhy nejen originální módou, ale i nápoji a hudbou, které návštěvníci naleznou v SIESTA chill-out zóně na venkovní ploše mezi pavilony P a F.

Společnost Cool catering  ve spolupráci s Veletrhy Brno, a.s. připravila v pavilonu P kavárnu Lingerie Cafe. Kromě kávy a širokého sortimentu nápojů se zde budou podávat italské dezerty SEMIFREDDO, francouzské Petit four podle původních receptur či domácí jablkový závin jako od babičky.

ECO POINT – dejte textilu druhou šanci!

V rámci oddychové zóny Eco Point v pavilonu P se návštěvníci dozví, co všechno se skrývá pod pojmem použitý textil a jaké je jeho další využití. Součástí zóny je mimo další zajímavosti také funkční kontejner na použitý textil. Partnerem oddychové zóny je společnost A.S.A.

Do Brna nejen za businessem

Pro návštěvníky veletrhů jsme opět přichystali zajímavou kulturní nabídku. Tentokrát ve spolupráci s Muzeem města Brna je zajištěn vstup ZDARMA na hrad Špilberk (v blízkosti výstaviště) na 2 zajímavé výstavy. První z nich je turisticky velmi oblíbené místo - expozice známá také pod názvem „Žalář národů“ – Kasematy. Druhou je výstava výtvarného umění pod názvem „Od renesance po modernu“. Vstup na výstavy je zdarma po předložení platné registrace na STYL– KABO z internetu nebo vstupenky na STYL– KABO z pokladny BVV, a.s.

Datum: 16.8.2013 0:15:00