Obchodní dny STYL a KABO nově se speciálním projektem Fashion2days


Od 22. do 24. srpna 2020 se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník obchodních dnů STYL a KABO. Na obchodníky tak opět čeká přehlídka aktuálních kolekcí oděvů, obuvi a módních doplňků.
V pavilonu P se bude prezentovat téměř 400 značek, a to nejen z Česka, ale i ze Slovenska, Polska, Rakouska a Německa.


Pro vstup na Obchodní dny STYL a KABO použijte bránu číslo 7 - jak se tam dostanu?

STYL a KABO jsou umístěny v pavilonu P, který se nachází v těsné blízkosti sedmé brány brněnského výstaviště. Ta je pro pěší návštěvníky jediným vstupním místem. K sedmé bráně se dostanete okružní linkou 84 a je třeba vystoupit na zastávce Riviéra. Tato zastávka je na znamení.

Z autobusového nádraží Zvonařka

Nastupte na autobus číslo 84 a jeďte na zastávku Riviéra.

Z hlavního vlakového nádraží

Nastupte na tramvaj číslo 1 a jeďte na Mendlovo náměstí, zde přesedněte na autobus číslo 84 a pokračujte na zastávku Riviéra.

Z Mendlova náměstí

Nastupte na autobus číslo 84 a jeďte na zastávku Riviéra.

Od hlavního vstupu na Brněnské výstaviště

Projděte mezi desetipatrovou administrativní budovou a čerpací stanicí na zastávku Křížkovského a pokračujte autobusem číslo 84 na zastávku Riviéra.


STYL a KABO – ideální místo pro obchodní setkání

Obchodní dny STYL a KABO se pyšní svou dlouholetou tradicí. Zájem firem o účast na letošním ročníku potvrzuje, že i přes neobvyklou současnou situaci je pro ně důležité osobně uzavírat objednávky a potkat se se svými obchodními partnery. Jsme rádi, že STYL a KABO zůstávají pro vystavovatele i nadále ideálním místem pro jejich obchodní setkání. Prohlédněte si aktuální seznam všech zúčastněných značek. Většina z našich návštěvníků vlastní STYL a KABO Klubové karty, které umožňují jejich majiteli a 1 doprovodné osobě vstup na obchodní dny módy zdarma a bezplatné parkování přímo před pavilonem P. Platnost vydaných Klubových karet skončila v únoru 2020, a proto je nutné si karty při příchodu na pokladně v pavilonu P bezplatně vyměnit za nové s platností do srpna 2022. Karty jsou vydávány na jméno konkrétní osoby a jsou nepřenosné.

Fashion2days – novinka na STYL a KABO

Novinkou doprovodného programu letošních obchodních dnů módy bude přímo v pavilonu P v oddělené části speciální projekt Fashion2days – dvoudenní módní událost (sobota a neděle), na které nebude chybět spousta módních přehlídek kolekcí českých návrhářů, módních značek a vystavovatelů. Prostor bude doplněn stánky návrhářů s aktuálními kolekcemi, které bude možné na místě i zakoupit nebo objednat. Fashion2days, jehož organizátorem jsou Veletrhy Brno, bude přístupný jak B2B návštěvníkům STYL a KABO na základě Klubové karty, tak i laické veřejnosti za symbolické vstupné 150,- Kč/osobu. Cílem projektu je podpora módního byznysu, po delší době výraznější zviditelnění módních návrhářů a značek široké veřejnosti.

Celý víkend budou v hale P – v oddělené části pavilonu – probíhat módní přehlídky jednotlivých firem – např. firem Moděva, E.daniely, Ateliér Donát, Level – Pro, Sanu Babu, Tramontana, Werso a další. Součástí víkendové akce budou také módní show našich předních českých designerů Ivety Řádkové, Pavla Jevuly, Petra Kaloudy, Lukáše Kellnera, Lukáše Hanáka nebo návrhářské dvojice Alešbáry! Nebude chybět přehlídka studentů Střední školy designu a módy Prostějov (SSDAM). A to vše za dodržování stanovených hygienických podmínek nařízených vládou ČR.


Módní přehlídky na Fashion2days

Sobota

Luděk Hanák v 16.00
Fashion designer Luděk Hanák se věnuje navrhování a tvorbě modelů od roku 1990. Pravidelně pořádá své autorské módní přehlídky TOP STYL, na kterých představil 50 přehlídkových kolekcí. Jeho modely oblékají finalistky a vítězky různých soutěží MISS. A to na soutěže jak doma, tak i v zahraničí.

SŠDaM – škola designu a módy Prostějov v 15.00
Studenti prvního ročníku SŠDaM oboru Návrhářství a modelářství Filip Koutný, Kateřina Pevná a Linda Micka vytvořili v karanténě papírové oděvy na způsob techniky ORIGAMI. Inspirací byla architektura, kterou studovali v rámci výtvarné přípravy. Tuto kolekci uvidíte na Fashion2days pouze v sobotu.

Neděle

Luxusní značka Werso několikrát do roka uvádí nové kolekce plné svůdných modelů spodního prádla, korzetů, nočních košilek. Vše pod taktovkou majitelky a zároveň návrhářky firmy Jiřiny Matoušové. Modely Werso se představí na módní přehlídce v neděli v 15.30.

Denně v 10.30 a 13.00

Ateliér Donát
Ateliér Donát je českou firmou s dlouholetou tradicí na trhu. Nabízí sportovně elegantní look, který se nese napříčvšemi kolekcemi a odpovídá požadavkům moderní ženy a uspěchané době. Autorský rukopis je za dobu trvání ateliéru více než autentický.

Fashion M&M
Jedná se o společnost zabývající se textilní a módní tvorbou již od roku 2004 s vlastní šicí dílnou s dvaceti zaměstnanci kousek od Kutné Hory. Potisk látek vytváří pomocí sublimace podle obrazů vizuálního nezávislého umělce Jakuba Ječmínka.

Level-Pro
Ruská značka Level-Pro představí kolekci klobouků a doplňků pro sezónu podzim/zima 2020/2021, která ztělesňuje filozofii moderního stylu. Její zákazníci preferují kvalitu a klasické materiály. Aktuální kolekce se speciálně zaměřuje na variace kostkového vzoru.

MODĚVA oděvní družstvo Konice
Aktuální kolekci Moděvy Konice pro sezonu podzim/zima 2020/2021 tvoří dámské a pánské vlněné pláště. V nabídce najdete jak klasické, tak sportovní i trendy střihy a vybrat si lze z mnoha barevných odstínů, délek i materiálů.


Bezpečně na veletrzích v Brně

Do prostoru konání akce je možné přijet zcela bez kontaktu s vnějším prostředím, parkování je bezplatné a je zajištěno uvnitř výstaviště – vjezd vozidly branou č. 9. Odbavení návštěvníků i vystavovatelů v pavilonu je organizováno tak, aby došlo k co nejmenšímu počtu kontaktů s personálem.

Vstup do výstavní části haly P je přes automatizované turnikety (snímání kódů z klubových karet STYL a KABO). Pomocí těchto automatizovaných turniketů budeme kontrolovat, aby počet osob v pavilonu nepřekročil v daný časový okamžik hranici stanovenou hygienickými předpisy. Řízenou regulací návštěvnosti zajistíme, aby se v průběhu celého dne veletrhu mohlo zúčastnit více osob.

  • Každá osoba pohybující se v pavilonu P je povinna mít nasazenou roušku. Pokud návštěvník zapomene svou roušku, může si ji ve foyer pavilonu P na info pultu zakoupit. Jednorázové rukavice jsou k dispozici zdarma.
  • Během akce budou průběžně dezinfikovány kliky, madla, toalety včetně splachovadel a všechna další místa, kterých se návštěvníci nebo vystavovatelé musí dotýkat. V prostoru pavilonu P bude umístěna řada mobilních hygienických stojanů pro dezinfekci rukou nebo předmětů.
  • Aktuální informace jsou průběžně zveřejňovány na www.styl.eu.