La Siesta – stylová relaxace na veletrzích módy Styl & Kabo

 

Elegantní houpací sítě značky La Siesta doplní letošní veletrhy módy Styl & Kabo, které se konají od 18. do 20. srpna na brněnském výstavišti. Tradiční kolumbijské houpací sítě zavěšené do nádherných stojanů z masivního dřeva najdete v odpočinkové zóně na volné ploše pavilonu P, kde si také blahodárné účinky houpacích sítí budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Blahodárné účinky houpání
„Sotva se v houpací síti uvelebíte, začnete se usmívat, po malé chvilce se dostaví pocit uvolnění a s ním i nový příliv energie,“ popisuje účinky houpání Jiří Ščerbanovský, odborník na houpací sítě z firmy Intrea.
Houpání totiž stimuluje centrum rovnováhy, které začne produkovat dopamin - hormon štěstí. Ten v těle vyvolává pocit pohody a uvolňuje svalové i psychické napětí. Proto je relaxace v houpací síti tak rychlá a účinná. Až budete znaveni módou, přijďte si odpočinout do prostorné sítě FLORA z měkké bio bavlny.

La Siesta
Houpací sítě a sedačky La Siesta v sobě snoubí řemeslnou zručnost brazilských a kolumbijských výrobců tradičních sítí s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu.

Přestože jsou houpací sítě součástí lidských obydlí již po staletí, jde jejich vývoj neustále dopředu. Svědčí o tom i široká produktová nabídka La Siesty, kterou nabízí firma  Intrea-Piko s.r.o. (výhradní dodavatel produktů La Siesta v České a Slovenské republice).

Pohodlí ve velkém stylu
Nabídka La Siesty uspokojí i ty nejnáročnější vyznavače luxusu. Vybírat mohou z elegantních prošívaných lůžek v severoamerickém stylu (ALABAMA) či z dekorativních brazilských sítí z jemných tkanin (BOSSANOVA). Jejich nevšední krása nejlépe vynikne v elegantních stojanech z masívního dřeva, jejichž tvary připomínají lodní kýl a jejich jména (Atlantico, Barco) vůni moře.

Nová kolekce v barvách letní Provence
Podobně jako v módním průmyslu se vzory a barevnosti sítí přizpůsobují společenským trendům. Tvůrci letošní kolekce se inspirovali barvami letní Provence. Houpací síť a sedačku ORQUIDEA oblékly do odstínu sytě fialové připomínající rozkvetlá levandulová pole. Houpací sítě a sedačky pro dva PALOMA mají decentní olivové tóny a rodinná venkovní síť DOMINGO z praktického funkčního vlákna HamacTex je vyvedená v tlumených odstínech barev přímořského léta.

Houpací sítě a vaky podporují správný vývoj dětí
Dospělým přinášejí houpací sítě rychlou úlevu od stresu, děti v nich najdou nejen ideální místo pro své hry, ale i pomůcku pro rozvoj pohybových dovedností. Menší děti si zajisté oblíbí závěsný vak s měkkým vyjímatelným polštářkem. Vak je k dostání v různých barevných provedení a nově také v bio kvalitě.

Další informace o produktech La Siesta najdete na www.intrea.cz

Intrea–Piko s. r. o.
Obchodní firma Intrea-Piko s.  r. o. se zabývá zejména prodejem potřeb pro sport a volný čas. Na český trh dodává houpací sítě a sedačky La Siesta, steelové i softové šipky a terče značky Harrows, pétanque kroket a jiné hry.

Od roku 1998 zahrnula firma do svých aktivit i vývoj a výrobou a originálních koloběžek, odrážedel a dětských kol, které se dnes pod značkou Yedoo prodávají již ve více než 30 zemích světa. Produkty Yedoo si své příznivce získaly vysokou kvalitou, originálním designem a příznivou cenou. 

La Siesta
Brazilské a kolumbijské houpací sítě a sedačky. Tradice spojená s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu. Stylový doplněk do zahrad a interiérů. Tradiční výroba. Přírodní materiály. Certifikace bezpečnosti a kvality.