LAGEN Zlín: Nová kolekce aktovek a crossbody

 

Nové kolekce aktovek a crossbody představí na svém stánku na nadcházejícím srpnovém veletrhu KABO zlínská firma LAGEN, která je na našem trhu od roku 1997. Kromě toho se návštěvníci mohou seznámit s dalšími výrobky této firmy: mj. s dámskými a pánskými peněženkami, dámskými kabelkami, taškami pres rameno, číšnickými peněženkami; najdou zde i etue, dokladovky a další zboží.

Aktovky, brašny a kufříky jsou stále elegantním doplňkem starších gentlemanů. Kožené tašky pres rameno naopak zdobí mladou generaci. Najdeme zde propracované rafinované prvky, zajímavá řešení uší s kovovým připevněním, kování či ozdobné šití a materiálové kombinace nechávají vyniknout čisté siluetě. Z ručně šitých kožených výrobků firmy LAGEN Zlín si zkrátka vybere každý! Výbavou správného gentlemana musí být i kvalitní ručně šitá peněženka, která bude ladit s outfitem. LAGEN přináší exkluzivní peněženky z pečlivě vybrané kůže. Vaše doklady a peníze už nikdy nebudou na špatném místě! Neobyčejnou peněženku z pravé kůže touží mít i každá slečna či paní. O kvalitě výrobků značky LAGEN svědčí mj. i fakt, že si našly své odběratele nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

Značka LAGEN je pravidelným vystavovatelem na veletrzích STYL a KABO. V roce 2010 zde obdržela společnost LAGEN prestižní ocenění Top Quality Award. Na nadcházejících srpnových veletrzích najdeme její expozici v pavilonu F, číslo stánku 050.