LEDER-PELLICCE představí módní a trendové kolekce

 

Firma LEDER-PELLICCE, s.r.o. z Jaroměře je jedním z nejznámějších dodavatelů dámské konfekce v České a Slovenské republice. Toto postavení na trhu si získala za více než 22 letou historii, a to především kreativní tvorbou kolekcí, kvalitou výrobků a flexibilitou při zajišťování servisu zákazníkům.

Módní a trendové kolekce firmy jsou určeny ženám všech věkových kategorií, které oslovuje sportovně-vycházkový styl, klasická elegance a příjemné, kvalitní materiály. Pestrá nabídka vychází z prověřených střihů upravených pro různé typy postav. Kolekce obsahuje také dámské oděvy v nadměrných velikostech.

Na únorovém veletrhu STYL představí česká firma LEDER-PELLICCE kolekci dámských oděvů kombinovaných s pravou i umělou kožešinou a sérii jarních bund. Obchodníci mohou od produktů značky LEDER-PELLICCE očekávat skvěle padnoucí, komfortní oděvy pro každodenní nošení, různých tvarů a střihů, respektující módní trendy, a to vše za velmi dostupné ceny. Nabízené oděvy se snaží respektovat ženské potřeby, proto jsou navrhovány tak, aby se v nich ženy cítily pohodově a uvolněně. Sortiment nabízených oděvů je velmi široký a uspokojí každou ženu. S produkty značky LEDER-PELLICCE si přijdou na své ženy se smyslem pro eleganci, detail, sport, ale také ženy s vyhraněným vkusem.

Novinky a nové kolekce oděvů značky LEDER-PELLICCE  naleznete v expozici této společnosti v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na www.leder-pellicce.cz .

Datum: 14.1.2015 13:34:00