LERROS poprvé vystavuje na KABO

 

Německá značka LERROS známá i z veletrhu STYL se úspěšně prosadila na českém trhu jako dodavatel dámské i pánské konfekce. Letos se na brněnské výstaviště vrátila, ovšem na veletrh KABO, kde představuje pánské módní doplňky a dámské kabelky.


„Cílem naší účasti je zmapovat trh, který tak dobře neznáme, protože jsme se dlouhodobě pohybovali v oblasti konfekce. Chceme si prosadit i segmentu módních doplňků a získat zde nové zákazníky, obchodní partnery ze specializovaných obchodů s koženou galanterií,“ říká Romana Novotná, výkonná ředitelka společnosti LERROS Fashion CZ.

V loňském roce firma uvedla na trh novou značku LERROS Accessoires Men pro veškeré pánské módní doplňky – šály, šátky, opasky, kožené tašky, peněženky, „dokladovky“ (drobné peněženky na doklady a karty), klíčenky, brýle aj. Jde o ucelenou kolekci, která doplnila módní řadu LERROS Men, takže čeští odběratelé pouze rozšířili nabídku konfekce o módní doplňky. Nyní chce LERROS Fashion CZ proniknout i do specializovaných obchodů s koženou galanterií a módními doplňky, které navíc oslovuje také s dámskými kabelkami německých značek Suri Frey a Waipuna. Kolekci pánských doplňků má společnost LERROS třetí sezonu a dámské doplňky poprvé nabídla pro letošní jaro a léto, ale na stánku v pavilonu V představuje výhradně kolekce pro příští podzim a zimu.

V kolekci LERROS Accessoires převažují kožené výrobky vysoké kvality. Široký je výběr opasků, a to hladkých, módního opotřebovaného vzhledu i s vyraženým vzorem. Opasky jsou sladěny do setů s peněženkami. Velmi oblíbené sportovnější modely tašek v kombinaci textilu a kůže mohou mít variabilní využití - nosí se do ruky, přes rameno i jako batoh. „Tyto tašky jsou perfektně vnitřně vybavené, mají kapsu na počítač, polstrované podšívky a řadu detailů, takže se využijí do práce i následně i na volný čas,“ vysvětluje Romana Novotná. Pozornost vzbuzují také tašky z polyuretanu, která má vzhled tkaniny, a luxusní celokožené modely. K pánským doplňkům na zimu samozřejmě patří také šály a šátky, na které si konečně zvykají i čeští muži.

Módní dámské kabelky jsou v nabídce v cenově zajímavém polyuretanovém nebo textilním provedení. Kolekce značky Suri Frey zaujme polyuretany s koženou optikou a laserovým výřezem v podzimních barvách jako rezavé, khaki, vínové či modrošedé. Z metalických povrchů nechybí stříbrná, tmavá stříbrná, bronzová a růžově zlatá, celkem je k dispozici třicet tvarů různých velikostí. Značka Waipuna vyniká perfektním vnitřním vypracováním a variabilitou, každá taška je ve variantě do ruky i přes rameno. Avantgardní řada s maskáčovým vzorem a zdobením plackami osloví i odvážné zákaznice, které chtějí být vidět.