LINGERIE SHOW: denně v 11:30

 

Dnes měla na veletrzích STYL a KABO premiéru módní přehlídka LINGERIE SHOW, která po všechny veletržní dny startuje 30 minut před polednem. Výrobci spodního prádla, nočního oblečení a punčochového zboží na ní představují to nejlepší ze své aktuální produkce. Řečeno s nadsázkou, letos v srpnu tvoří „sedm statečných“ renomované firmy a značky PLEAS, SPOLTEX, CRöNERT, SASSA, MISS ROSY, LISCA a WERSO Jiřina Matoušková.


Pánská a dámská pyžama ze stoprocentní bavlny nebo dámská noční košile s propínací légou sahající až do pasové části, kterou ocení i kojící maminky, dnes byly k vidění v samotném začátku LINGERIE SHOW na prezentaci firmy PLEAS. Tradiční český výrobce denního, nočního a sportovního prádla pro dospělé i děti působí na českém trhu více než 140 let a stále přichází s novinkami, což dokazuje i tady v Brně. Druhá v pořadí se představila česká rodinná firma SPOLTEX Kravaře, která je od roku 1990 výrobcem dámského, pánského i dětského spodního prádla. Komfort, pohodlí při nošení a dlouhá životnost – to jsou tři hodnoty, na kterých staví svoji produkci, z níž vybranou část firma předvedla i na veletržním mole.

O tom, že vzorované nadkolenky mohou být nosnou a nepřehlédnutelnou součástí dámského oděvu, stoprocentně přesvědčila prezentace značky CRöNERT. Její bavlněné nadkolenky s pestrobarevnými proužky a dalšími vzory jsou módní, originální, veselé i hravé (a dokonce nemusí být shodné ve vzoru ani v barevnosti!) a jistě napoví mnohé o charakteru osobnosti, která je hrdě nosí.

Druhá část přehlídky LINGERIE SHOW se zaměřila na intimnější kousky oblečení, a to díky společnostem a značkám SASSA, MISS ROSY, CHEEK BY LISCA a WERSO Jiřina Matoušková. I zde se působilo na emoce. Každý z návštěvníků přehlídky, která kromě spodního prádla nabídla i elegantní župánky a noční košile, si mohl vybrat kvalitní výrobek podle své nátury či vkusu, ať už dává přednost klasice nebo barevnějšímu a zdobnějšímu sexy prádlu. Koneckonců, spodní prádlo není vždy ukryto zrakům veřejnosti, ale může být i viditelnou a působivou součástí dámského oblečení.

LINGERIE SHOW - fotogalerie