LINGERIE SHOW: prádlo 6 x jinak

 

Na dnešní LINGERIE SHOW, módní přehlídce spodního i nočního prádla a punčochového zboží, se představilo šest kolekcí českých i zahraničních výrobců. K vidění byly značky WERSO, CONTURELLE BY FELINA, JOCKEY, ESPRIT, PLEAS, CONTE ELEGANT a LISCA. 

Úvod přehlídky patřil české společnosti Werso, která modeluje, vyrábí a distribuuje spodní prádlo, podprsenky, kalhotky, plavky a oblečení pro sport a volný čas. Na letošní LINGERIE SHOW se zaměřila na barevnou kolekci dámského elegantního prádla, které může být stejně tak sexy doplňkem dámského šatníku. Jako druhá se na veletržním mole objevila značka CONTURELLE by Felina německého výrobce, který v únoru oslavil v Brně 130 let své činnosti speciální přehlídkou. Felina patří k těm firmám, která kladou velký důraz na perfektně padnoucí prádlo, jeho kvalitu a elegantní střih do velkých velikostí.

Spodní prádlo poté doplnilo pohodlné noční oblečení – košilky, trika, kalhoty různých délek, a to značky JOCKEY či tradičního výrobce kvalitního českého prádla PLEAS, a také punčochy a dámské kalhoty CONTE ELEGANT. Závěr přehlídky patřil firmě LISCA, která ve svých kolekcích dámského prádla už léta sází na ženskost a komfort, prolínající se v modelech pro různorodý životní styl i příležitost.

Obchodníci tvrdí, že české ženy jsou při výběru spodního prádla často konzervativní. Ale nevzdávají to, a to je dobře. Vždyť i fotografie z LINGERIE SHOW jsou důkazem, že spodní prádlo má mnoho podob, stejně jako jeho majitelky.