LINGERIE SHOW: spodní prádlo ve světle reflektorů

 

Co nabízejí renomovaní výrobci spodního a nočního prádla či punčochového zboží, kteří se v Brně ucházejí o přízeň obchodníků a potažmo svých zákazníků? Na tuto otázku dnes odpověděla také módní přehlídka LINGERIE SHOW v pavilonu P, kde nechyběly firmy WERSO Jiřina Matoušová, SASSA, WADIMA, STONOŽKA, JOCKEY a MISS ROSY.


Přehlídka spodního prádla nabídla různě odvážné kolekce, jejichž pojítkem byla ženskost, kvalita a pohodlí. Značka WERSO opět nezklamala svou zdobností i sexy střihy a kontrastovala s elegantní jednoduchostí německé značky Sassa, která kromě spodního prádla předvedla i dámské noční prádlo. Inspiraci, jak strávit pyžamový den, nabídla především polská oděvní firma WADIMA, která roztleskala publikum díky kolekci, předváděné částečně i roztomilou dětskou dvojicí.  O tom, že není radno zapomínat na punčochy, které mohou být skvělým doplňkem i výraznou součástí oděvu, dala jasně vědět STONOŽKA. Poté se na molu zabydlela americká značka JOCKEY, která mladým mužům i ženám nabídla prádlo, které dovoluje i celodenní lenošení v klidu domova v pohodlném oblečení. Závěr přehlídky patřil výrobci luxusního spodního a nočního prádla s více než třicetiletou tradicí, řecké značce Miss Rosy. Dámské modely ve světlých odstínech či v černé verzi završila ochutnávka elegantního prádla v barvě šampaňského a nakonec i varianta pro nevěstu.

Na přehlídku na molu bezprostředně navázala přednáška Martina Kárycha z firmy Altra o tom, co se nosí a co by se nosit mělo, na které zazněla řada dobrých rad jak pro prodávají, tak pro kupující. Přednáška byla doplněna komentovanými ukázkami spodního prádla přímo na modelkách. „Při nákupu je dobré zajímat se o detaily a vhodně vybírat,“ uvedl mimo jiné Martin Kárych s tím, že podle odborných studií změní v průměru žena během života sedmkrát své proporce, a proto by měla měnit i spodní prádlo. Navíc dobře vybraná podprsenka může opticky ubrat na váze až čtyři kilogramy a v neposlední řadě volba barvy je jedním z faktorů míry pohody.  

Datum: 17.2.2018 19:00:00