LISCA oslavila 60 let speciální přehlídkou

 

Slovinská firma LISCA patří k předním výrobcům spodního prádla, plavek, triček, halenek a nočního prádla. V Brně na veletrhu STYL oslavuje své kulaté narozeniny. „Jsme hrdí, že jsme zde mohli uspořádat speciální módní přehlídku LISCA LINGERIE SHOW. První reakce jsou velmi pozitivní, a tak doufáme, že se to odrazí i v zájmu o naši značku,“ říká Tina Jan, výkonná ředitelka společnosti.


LISCA přivezla do Brna kolekci pro jaro – léto, která je podle slov výkonné ředitelky jednou z nejlepších, jaké firma v posledních letech uvedla na trh. „V této kolekci si každá žena může najít něco pro sebe. Když mluvíme o prádle, mají klienti maximální výběr, kdy vrchní a spodní díly prádla si mohou objednávat odděleně. V našich modelech se mohou ženy cítit opravdu svůdně, žensky, a na druhé straně radostně, a hravě, a to i díky barevnosti,“ dodává Tina Jan.

Společnost LISCA byla založena před šedesáti lety, přesně 5. srpna 1955. Původně to byla malá řemeslná dílna, která se zabývala opravou punčoch a potahováním knoflíků. Později se začala firma specializovat na spodní prádlo, vsadila na originální výrobní program i na kvalitu a začalo se jí velmi dařit. Za dobu své existence dobře si vybudovala významné místo mezi hráči na evropském trhu díky svému know-how i produktům, které pomáhají ženám být krásné, přitažlivé a sebevědomé.