LOLITAS&L - poprvé na veletrhu STYL!

 

Na srpnovém veletrhu STYL bude poprvé představena španělská značka módního oblečení nejen pro mladé LOLITAS&L. Rodinná firma LOLITAS&L, která letos slaví 20-ti leté výročí svého vzniku, patří k popředním textilním firmám na španělském trhu a svoje kolekce nabízí ve více jak patnácti zemích, kromě jiného v Itálii, Francii, Belgii, Portugalsku a Japonsku.

Značka LOLITAS&L je zaměřena na širokou cílovou skupinu, která není definovaná věkem, ale životním postojem. Každá žena má v sobě kousek “Lolity”, mladého ducha, který se nikdy neztrácí, ani s odstupem času. Právě toto je důvod, proč se značka LOLITAS&L snaží o identifikaci se svěžím duchem a energií svých potencionálních klientů.

Pro značku j velmi důležitý “kontakt s ulicí”, kde čerpá inspiraci.  Obchody, zákazníci a nové trendy jsou základními triem při vytváření jednotlivých kolekcí. Každá žena bez rozdílu věku, která miluje život a vše, co dělá, si v kolekci Lolitas&L najde svůj oblíbený oděv, ať preferuje klasickou či sportovní eleganci, romantické prvky nebo krásné a kvalitní úplety.

Letní kolekce španělské značky Lolitas&L pro sezóny 2016 mohou odborní návštěvníci shlédnout na stánku č. 16 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště.

Více informací na: www.lolitasyL.com nebo na Facebook.com/LolitasyL